İkinci el araba için Intercity2’den özel kredi

İlk sahibinden, garantili ikinci el araçlar sağlayan Intercity2 özel bir kampanya başlattı. İkinci el otomobil sahibi olmak isteyenlere 15 ay vadede 0,99 faiz oranlı 25 bin TL kredi sağlanıyor.

Intercity2 müşterileri, her segmentte geçmişi belli ve güvenilir binlerce ikinci el araçtan birine; bireysel taşıt kredisi kampanyası ile ayda bin 829 TL taksitle sahip olabilecek. Kampanyadan yararlanıp otomobillerine kavuşmak isteyenler, satın almak istedikleri araçları www.intercity2.com adresinden seçebiliyor. Veya İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Samsun ve Antalya’daki Intercity2 şubelerinde ikinci el arabaları yakından inceleyebiliyor.

İkinci el araç kredisi konunda güncel kredi seçeneklerinden çok daha agresif bir alternatif sunan Intercity2; aracınız 2. el, derdiniz sıfır olsun mottosuyla müşterilerine tüm bakımları zamanında yetkili serviste gerçekleştirilmiş; kiralama süresi boyunca tek kullanıcı tarafından kullanılmış, tüm geçmişi Intercity veri tabanında kayıtlı ikinci el otomobiller sunuyor. Sektöründe ilklerin öncüsü Intercity2, tüm 2. el araçları için 10 gün veya 2.000 km’de sorgusuz sualsiz değişim garantisinin yanı sıra km sınırı olmaksızın 6 ay mekanik garanti de sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.