İkinci el araba piyasası Vavacars için büyüme alanı oldu

Petrol Ofisi’nin kardeş şirketi olarak 2019 yılının Nisan ayında Türkiye’nin ikinci el araç sektörüne giriş yapan VavaCars; 1,5 sene içerisinde tüm Türkiye’de 17 araç alım merkezini devreye aldı. Yeni başlayan reklam kampanyasıyla pazarlama faaliyetlerini büyüterek 2021 yılında ikinci el araba piyasası içerisine büyük hedeflerle girmeyi amaçlıyor.

Şeffaf hizmet sürprizlere yer bırakmıyor

VavaCars’ta önem verilen konuların en başında “Şeffaf Hizmet” geliyor. Marka müşterilerine
daima açık ve dürüst bir politikayla yaklaşmaya özen gösteriyor. Son derece basit bir süreçten oluşan araç alımını ilk aşamadan itibaren eksiksiz takip edebilen müşteriler; bağımsız uzmanlar tarafından verilen ekspertiz hizmetinden de ücretsiz faydalanıyor.

Bir kısmı seçili Petrol Ofisi istasyonları içinde, bir kısmı farklı noktalarda yer alan VavaCars’ın tüm merkezleri kendilerine ait ve bayilik sistemi bulunmuyor.

Araç alım satımları hız kazandı

VavaCars, bu yıl büyümeye devam eden sıfır ve ikinci el araba piyasası içerisinde beklenenin üzerindeki hedefe ulaşma oranları ile yakaladığı başarıyı yeni reklam filmiyle pekiştiriyor. Aracını satmak isteyen herkes için VavaCars’ın yeni buluşma noktası olduğunu vurgulayan reklamlarda hizmetin kolaylığı ve hızı da anlatılıyor.

VavaCars’ın pazarlama direktörü Alper Karaer; Yola çıkış noktalarının “Dünyanın en güvenilir araç ticareti platformu haline gelmek” olduğunu, sunulan hizmet kalitesi sayesinde kısa sürede fark edildiklerini, sektörün ihtiyaç duyduğu hassasiyetleri önemseyerek; sahiplendiklerine dikkati çekerek basitlik, şeffaflık, modernlik, inovasyon ve birliktelik gibi vazgeçilmez değerlerle yollarına hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.

Tüm bu güven veren hizmetlerin karşılığını giderek artan bir taleple kısa bir süre içinde almaya başladıklarını belirten Karaer; “Eylül ayında web sitemizde 100 bin kullanıcı arabasının ön değerlemesini aldı. Büyüme odaklı yaklaşımımız ile yıl sonuna kadar araç alım merkezlerimizi arttırıp, müşterilerimize en iyi araç satış deneyimini sunmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.