Volvo, 2. el fiyatları için Cardata ile anlaştı

Takas indirimlerinde, yeni araç alacaklarla satıcıların en önemli sorununa en güncel fiyatlarla çare bulan Cardata Volvo Car Turkey ile el sıkıştığını açıkladı.

Volvo Car Turkey yetkili satıcıları özellikle takaslarda Cardata sistemini kullanarak müşterilerine güncel 2. el araç fiyat bilgisini 10 saniyede verebilecek.

Volvo Car Turkey Genel Müdürü Sabri Sözen, Cardata uygulamasının yetkili satıcıların 2. el takas alımlarında kolaylık sağlayacağını belirterek “Günümüzde hız ve buna bağlı olarak zaman çok değerli. Yetkili Satıcılarımız Cardata uygulaması ile en doğru fiyata anında ulaşarak muhtemel kayıpların önüne geçecek. Bu durumda çalışanlarımız doğru 2.el araç fiyat bilgisi için artık çeşitli kaynaklardan 2. el fiyatı bulmak için zaman kaybetmeyecek” dedi.

Hyundai ve Opel’den sonra Volvo ile el sıkıştı

Cardata markasının sahibi CDI Otomotiv Genel Müdürü Hüsamettin Yalçın da, çok sayıda otomotiv firmasına hizmet verdiklerini belirterek Volvo gibi bir dünya markasının da Cardata sistemini seçmesinden gurur duyduklarını kaydederek “Cardata herhangi bir 2. el aracın model yılı, marka, model, kasa tipi, yakıt, vites, km bilgisi ve ekspertiz durumuna göre güncel 2.el araç değerini veren online fiyatlandırma uygulamasıdır. Türkiye ikinci el pazarında satılan 11 bin 204 adet modelin güncel ve doğru fiyat değerini sadece 10 saniyede verebilen tek sistemdir. Ayrıca, 2. El fiyatıyla birlikte Cardata, sıfır km fiyat bilgilerini de sadece birkaç saniye içinde önünüze getirmektedir” diye konuştu.

Cardata, 2’nci el otonun fiyatını 10 saniyede söylüyor

 

Önceki İçerikYeni Mercedes-Benz S-Serisi Cabriolet
Sonraki İçerikEn uzun yol giden otomobil rekoru
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz