Intercity’den Bursaspor’a destek

Bursaspor, araç kiralama şirketi Intercity ile sponsorluk anlaşması imzaladı…

Özlüce Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreninde Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam, tüm kulüp yöneticileri, yabancı futbolcular ve Intercity Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak hazır bulundu.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı, forma sırt reklamı için anlaştıkları Intercity’nin bugün 27 aracı kulüp yönetimine teslim ettiğini, kulübün kullanımı için tahsis edilecek araç sayısının 35’e ulaşacağını söyledi.

3 yıl süreli anlaşma boyunca araçlar, yabancı oyuncular ve kulüp personeli tarafından kullanılacak.

Bölükbaşı, İntercity’nin özellikle lüks araçlar sağlayarak, Bursaspor’a büyük jest yaptığının altını çizdi. Mercedes C ve E serisi araçlar teslim edildi.

Vural Ak, Bursaspor ile birlikteliklerinin merhum başkan İbrahim Yazıcı döneminde başladığını anımsatarak, “Bursaspor apayrı özelliklere sahip bir kulüp. Türk futbolunda ahlaklı, saygılı gençler yetiştiren bir kulüp. Sponsor olmaktan mutluyuz. Kendilerinden şampiyonluk bekliyoruz” diye konuştu.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam Intercity’ye desteğinden dolayı teşekkür ederek “İnşallah formamızdaki Intercity reklamıyla birlikte büyük başarılara imza atarız” şeklinde konuştu.

Vural Ak, başkan Bölükbaşı ve Ertuğrul Sağlam’a araçların anahtarlarını verdi. Bölükbaşı ve Sağlam da Ak’a arkasında isminin yazılı olduğu 16 numaralı yeşil-beyazlı forma hediye etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.