İstanbul Motosiklet Fuarı 2017 başlıyor

Geçen yıl Messe Frankfurt Istanbul tarafından satın alınan Eurasia MotoBike Expo, bu yıl 23 Şubat günü kapılarını motosiklet ve bisiklet severlere açacak. 2009 yılından bu yana her yıl düzenlenen İstanbul Motosiklet Fuarı, 26 Şubat gününe kadar ziyaret edilebilecek.

Geçen yıl 22 ülkeden 255 katılımcının yer aldığı fuarda BMW’den Ducati’ye, Honda’dan Suzuki’ye, Yamaha’dan Kawasaki’ye kadar birçok motosiklet markası boy göstermişti. 116 bin 148’den fazla kişinin gezdiği fuarda motosiklet markalarının yanında Dainese ve Sparco motosiklet ekipmanları üreten markalar da yer almıştı. Bu yıl aynı markaların yer alacağı organizasyonun Messe Frankfurt Istanbul’un eline geçmesiyle; statik sunumlara, ziyaretçilerin de katılabileceği daha hareketli etkinliklerin ekleneceği söyleniyor. Fuarı bir festival havasında yaşatmayı hedefleyen şirket, 2017’de hem katılımcıların hem de ziyaretçilerin birçok yenilikle karşılaşacaklarının sinyallerini daha önceden vermişti.

Bu yıl etkinlikte ilk defa Motobike Akademi, Travel Talk, Fashion Talk ve Workshop programlarıyla ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatacak. Bu akademi programı boyunca bir yandan uzun yol sürücüleri hikayelerini anlatacak diğer yandan custom motosiklet ve bisikletlerle ilgili seminerler verilecek. Ayrıca, güvenli sürüş ile ilgili eğitimler de akademinin programında yer alacak.

Birbirinden yeni motosikletlerin sergileneceği İstanbul Motosiklet Fuarı 2017 organizasyonunda kasklardan, koruyucu kıyafetlere, gözlüklerden botlara, modifiye ve performans kitlerinden özel yağlara kadar geniş bir ürün yelpazesi de motosiklet severlerin beğenisine sunulacak.

Bu yıl ülkemizde hangi motosikletler satışa sunulacak?

İşte cevabı;

2017 Otoajanda Motosiklet Fuarı

2016’da Türkiye’de nerede, ne kadar motosiklet satıldı?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.