İstanbul’un merkezinde off-road heyacanı

İstanbul’un plazalar bölgesi Maslak’ta Off-Road Park adı verilen yeni bir macera alanı hizmete girdi.

Müşterilerine, şehrin ve yoğun iş temposunun stresinden arınacakları, doğada yakınlarıyla birlikte zaman geçirebilecekleri birbirinden farklı alternatifler sunan Turkcell Platinum, outdoor alanında en çok ilgi duyulan alanlarından biri olan off-road aktivitesini şehrin kalbine taşıyor.

Bu amaçla Maslak’ta hayata geçirilen Turkcell Platinum Off-Road Park, yarış severlerin kullanımına açıldı. 200 dönümlük arazinin üzerine kurulu Off-Road Park’ta, yarış pisti ve deneyim alanın yanı sıra eğitim alanları da bulunuyor.

Turkcell Platinum müşterilerine özel indirimli

Şehrin ortasında off-road heyecanı sunan Turkcell Platinum, pisti kullanmak isteyen  müşterilerine de ayrıcalıklar sunuyor.

Müşteriler pist kullanımlarında ve eğitimlerinde indirim ayrıcalığıyla faydalanırken, otoparkı da ücretsiz kullanabiliyor. Alanda değişik zorluk seviyelerine göre eğitimler alma imkânı da bulunuyor.

İleri seviyedeki off-road sürücülerinin pratik yapıp kendilerini geliştirmelerine uygun olarak tasarlanan istasyonlarda profesyoneller kendi başına antrenman yapabiliyor.

Türkcell Platinum müşterilene özel indirimli off-road parkı,

Eğitim de veriliyor

Off-Road konusunda yetkin ve deneyimli eğitmenler tarafından verilen eğitimlerde katılımcıların yanlarında herhangi bir ekipman getirmesine gerek olmuyor.

Off-Road aracı da dahil tüm ihtiyaçlar organizasyon tarafından alanda karşılanıyor. İsteyen özel olarak Off-Road için modifiye edilmiş araçları kullanabilirken, isteyen de Off-Road’a uygun ise kendi aracıyla katılabiliyor. Ayrıca pistte, deneyim sahibine eşlik edecek misafirler için de bir kafe yer alıyor.

Turkcell Platinum Off-Road Park’a gelecek tüm Platinum müşterileri, yüzde 50 indirimli olarak istediği kadar pisti kullanabilirken, eğitim paketleri de satın alabiliyor.  Bunun yanı sıra her hafta 30 Turkcell Platinum kullanıcısı, çift kişilik Off-Road eğitimi kazanma ayrıcalığını yaşayacak. Yüzde 50 indirim kodu ve çift kişilik eğitim şansı için Turkcell Platinum uygulamasına girmek yeterli olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.