İşte bu ilk: Elektrikli araçlarda kampanyalı satış başladı

Elektrikli otomobil satışları her ne kadar Avrupa, ABD ve Çin gibi pazarların garisinde seyretse de Türkiye’de de yok değil. Henüz üç haneli rakamlarda gerçekleşen elektrikli araç satışlarında Borusan Otomotiv’den atak geldi.

BMW marka elektrikli otomobilleri Türkiye pazarına ithal eden Borusan Otomotiv yeni BMW i3 ve BMW i3s modellerinde temmuz ayı alım desteklerini açıkladı.

Buna göre elektrikli otomobil segmentinin öncülerinden yeni BMW i3 ve şimdi 184 hp motor gücündeki yeni BMW i3s avantajlı teklif ve ödeme seçenekleriyle satışta.

http://otoajanda.com/bmw-elektrikli-otosu-i3u-yeniledi-bir-de-s-ekledi/

Şarj kablosu ve 100 TL’lik çek hediye

Halka açık şarj istasyonlarında otomobilin şarj edilebilmesi için bir adet şarj kablosu hediyesi ve 100 TL kullanım hakkı içeren ChargeNow üyelik kartı ile birlikte.

Elektrikli sürüş teknolojisini yaşamak isteyenlere, Temmuz ayında ek olarak ücretsiz Wallbox şarj ünitesi veya ek 3 yıl garanti paketi de veriliyor.

BMW i3 ve BMW i3s almak isteyenler 80.000 TL tutarında krediyi 12 ay, yüzde 0 faiz oranından kullanabiliyor. Daha yüksek kredi kullanmak isteyenlere ise 160.000 TL’ye ve 36 aya varan vadelerle destek faizli kredi kullandırılıyor.

Yeni i3, elektrikli otomobilin öncülerinden biri olarak kabul ediliyor.

AYrıca Takas destek kampanyası kapsamında 3 bin TL ile 7 bin TL arasında değişen destek de veriliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.