İtalyanlardan 200 zengin müşteriye özel seri

Maserati sadece 200 adet üretilecek Ghibli Ribelle modelini satışa sunuyor. Nero Ribelle Mica özel renkle ve özel iç dizaynla yola çıkacak Maserati Ghibli Ribelle; 275 HP dizel, 350 HP ve 430 HP benzinli motorlarla yola çıkacak. Ekim ayında EMEA pazarları için üretime alınacak. Maserati Powertrain tarafından tasarlanan ve Ferrari’nin Maranello fabrikasında üretilen güçlü 3 motor seçeneği dikkat çekici.

Ghibli’nin zarif silueti Nero Ribelle, renginin metalik tonuyla yeni bir boyut kazanıyor. Kırmızı lazerle kazınmış detaylara sahip özel parlak siyah 19 inç alaşım jantlar; ile mükemmel bir şekilde koordine edilmiş sofistike bir gölge öne çıkıyor.

Ghibli Ribelle’in iki tonlu siyah kırmızı gösterge paneli, siyah kapı panelleri ve kırmızı merkezi kol dayama yeri; dikişli siyah deri spor direksiyon simidi, siyah kırmızı renkte kontrast dikişli birinci sınıf deri sportif koltuklar (12 hafızalı); iç mekanını eşsiz hale getiriyor. Orta konsolda yer alan Black Piano ahşap kaplama özel üretim hissini güçlendiriyor.

Ghibli Ribelle için, Maserati ayrıca isteğe bağlı Ribelle Plus paketini de yola çıkarıyor; gelişmiş ısı ve ses yalıtımı, tam LED Matrix adaptif farlar, Harman Kardon premium ses sistemi gibi lükslerle birlikte. Sadece 200 Ghibli Ribelle Ekim ayından itibaren EMEA bölgesi pazarlarında satışa sunulacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.