Jeep, euroya duvar ördü

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

Jeep® fırsatları Mayıs ayında euro bazlı alımları rahatlatan fırsatlarla edvam ediyor.

 

Macera tutkunları, Jeep® modellerine Mayıs ayı boyunca cazip faiz oranlarıyla 20 ay vadeli kredi fırsatı ve tavan kuru uygulamasıyla sahip olabiliyor.

 

Mayıs ayı boyunca Jeep®’in Grand Cherokee, Wrangler ve Compass modellerinden birine sahip olmak isteyenler 120.000 TL için 20 ay vadeli ve yüzde 1,09 faizli krediden yararlanabiliyor.

Ayrıca tavan kuru uygulamasıyla aracın satıldığı tarihte kurun yüksek olması durumunda Euro kuru 2,95 TL’ye sabitleniyor, daha düşük seviyelerde ise güncel kur esas alınıyor.

Jeep® Wrangler modelinde ayrıca, Mayıs ayına özel nakit alımlarda 2.890 Euro indirim fırsatı da sunuluyor. Mayıs ayı süresince bir Jeep® Compass sahibi olmak isteyen müşteriler ise 40.000 TL’ye 24 ay vadeli %1,07 faizli kredi avantajından yararlanıyor.

 

Jeep®’in Mayıs kampanyasında Grand Cherokee 115.250 Euro, Wrangler 81.960 Euro, Compass modeli ise 104.300 TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor.

Önceki İçerikLastikte yeni oluşum
Sonraki İçerikYeni Polo’nun Türkiye’deki rakipleri
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz