Kaan Oğul, otomobil tutkunuydu!

 

 

Cenazesi 30 Temmuz öğle namazı sonrasında İstanbul Ataşehir Mimar Sinan Camisiinden kaldırılacak olan Oğul, Doğuş Grubu sayfalarında kendini otomobiltutkunu olarak anlatmıştı.

 

KAAN OĞUL

Doğuş Otomotiv Porsche Satış ve Pazarlama Müdürü

7 yıldır Doğuş Grubu'nda çalışıyor

 

2005 yılından beri Doğuş Grubu'nda çalışıyorum. Çok küçük yaşlarda başlayan arabalara olan ilgim, ortaokul ve lise zamanı artık tutkuya dönüşmüştü. Üniversiteye başladığımda tek hayalim arabalarla ilgili bir işte çalışmaktı, bu hevesle üniversiteyi bitirir bitirmez otomotiv şirketlerinde iş arayamaya başladım. 2004 yılının Aralık ayında büyük bir heyecanla başvuruda bulunduğum Porsche Servis Danışmanı pozisyonuna kabul edilerek, 2005 yılının Şubat ayında Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcısı olan Doğuş Oto'da işe başladım.

Her geçen gün merakım, heyecanım ve işten aldığım zevk giderek artıyordu. Bu heves ve heyecanım yöneticileriminde ilgisini çekmiş olmalı ki 2007 yılında Doğuş Otomotiv'e Porsche Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Şefi olarak geçmem için teklif geldi. En büyük tutkum olan arabalar işim olmuş, aynı zamanda şirket içinde yükselmeye başlamıştım. 2 yıl kadar Satış Sonrası Hizmetler Şefi olarak çalıştıktan sonra yöneticilerimin bana uygun olduğunu düşünüp beni yönlendirmesi ile SEAT satış departmanın da Satış Bölge Şefliği görevine transfer oldum, 1 yıl kadar bu pozisyonda görev aldıktan sonra, kopamadığım ve hayranı olduğum Porsche markasına Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak geri döndüm.

1,5 sene süren Porsche Satış ve Pazarlama Müdür vekilliği sırasında İnsan Kaynakları tarafından bana özel düzenlenen kişisel gelişim eğitimleri ve bireysel koçluk uygulaması eksik yönlerimi daha iyi farketmem ve geliştirmem için fırsat yarattı ve 2010 yılı Temmuz ayından bu yana yürütmekte olduğum Porsche Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevi için güzel bir hazırlık çalışması oldu.

Benim Doğuş Otomotiv'deki kariyer hikayemden de anlaşıldığı üzere kişinin istek, heyecan ve tecrübeleri onun kariyer hayatında çok önemli rol oynuyor. Doğuş Grubu yeni fikirlere açık, devamlı gelişen ve samimi bir yapı. Burası, kişilerin çalışma performanslarının İnsan Kaynakları ve yöneticiler tarafından sürekli takip edildiği, başarıların takdir edildiği ve en önemlisi birçok şirketi bünyesinde bulundurup, çalışanlarına farklı kariyer imkanları sunabilen bir Grup. Bu samimi ailenin bir parçası olmaktan ve yaptığım işten gurur ve mutluluk duyuyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.