Karsan’dan 280 milyonluk satış

VW-Golf-GTI

Türkiye’nin yatırım bankacılığı hizmetleri ve varlık yönetim grubu ÜNLÜ & Co, ticari araç segmentinde kendi markası da dahil olmak üzere dünyanın önde gelen otomobil markaları için üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler sunan Karsan’ın üç yıl vadeli 180 milyon TL tutarındaki ikinci tahvil ihracını başarıyla gerçekleştirdi.

ÜNLÜ & Co, Karsan’ın 100 milyon TL tutarındaki ilk tahvil ihracını da Mayıs ayında gerçekleştirmişti. Yatırımcılardan rekor seviyede talep gören bu ilk tahvil ihracı 2014’ün en büyük özel sektör tahvil ihracı işlemleri arasında yer almış ve nitelikli yatırımcılardan gelen kaliteli talep kompozisyonu ile dikkatleri üzerine çekmişti

 İlk ihraçta olduğu gibi ikinci ihraç da rekabetçi bir fiyatlama, ihraç tutarının üzerinde gelen talep ve geniş bir yatırımcı kitlesine yayılmış talep kompozisyonu ile başarılı bir şekilde sonuçlandı. ÜNLÜ & Co’nun gündeminde 5 özel sektör tahvil ihracı işlemi daha bulunuyor.

 

Önceki İçerikTotal CEO’su kazada öldü
Sonraki İçerikHonda’lara servis ziyafeti
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz