Kia kaskoyu özelleştiriyor

Kia markaya özel kasko uygulamasını hayata geçiriyor. Kia Kasko; hasar durumlarında orijinal Kia yedek parça kullanımı, ekspres onarım gibi hizmetleri Kia yetkili servislerinde poliçe kapsamında müşterilerine özel olarak sunuyor.

Kia tarafından geliştirilen Kia Kasko müşterilere kapsamlı bir kasko yaptırma imkanı sunuyor. Kia yetkili satış noktalarında sunulan ve farklı sigorta şirketi alternatiflerinin de bulunduğu Kia Kasko’da; hasar durumlarında Kia yetkili servislerinde öncelik, 1.500 TL’ye kadar olan hasarlarda eksper beklemeden ekspres onarım; muafiyetsiz ön cam değişimi, yılda iki defa 15 gün boyunca ikame araç desteği gibi birçok hizmet poliçe kapsamında müşterilere sunuluyor.

Ayrıca, Kia marka araç satın alan ve Kia Kasko yaptıran müşteriler anahtar teslimde 300 TL indirimden özel olarak faydalanıyor. Bununla birlikte, Kia Kasko’sunu Garanti Bankası kredisiyle gerçekleştiren müşteriler daha düşük faiz oranlarından faydalanıyor.

Önceki İçerikAnadolu Savunma Seyit ile sahneye çıkıyor
Sonraki İçerik23 Nisan çocuk şenliği plazalara taşınıyor
26 yıldır otomotiv yazıyor, TV ve radyo yayıncılığı yaptı, dijital medya haberciliği, dijital içerik geliştirme, YouTube kanalı devam ediyor! 5 yıl kurumsal iletişim deneyimi var...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz