Kim olursan ol, eski bir Toyota sahibiysen servise gel

Toyota, “Garanti ON” adı verilen yeni bir sistemi devreye alarak, eski Toyotacıları çağırıyor. Uygulamadan 10 yaşın altındaki tüm Toyota kullanıcıları yararlanabilecek. Mevcut garanti sistemini 10 yıla kadar uzatabilecek bu yeni sistemle; kullanıcılar otomobillerinin kaçıncı sahibi olursa olsunlar ve daha önce periyodik bakımları için yetkili Toyota servislerine gelmemiş olsalar dahi sisteme dahil olacaklar.

Yeni sistemde, periyodik bakımları için araçlarını yetkili servislere götürerek, koşulları sağlayan Toyota sahipleri; hiç bir ücret ödemeden “1 yıllık garanti” hakkı elde edecekler.

Kullanıcılar her periyodik bakım sonrası araçlarını 10 yıl / 160.000 km’ye kadar ücret ödemeden “Toyota Garanti ON” uygulamasıyla garanti altına alabilecek.

Ali Haydar Bozkurt: Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. CEO’su Ali Haydar Bozkurt, marka olarak dünyada ve Türkiye’de birçok ilki hayata geçirdiklerini belirterek “Satış sonrasına yönelik bu yeni uygulama, Toyota’nın müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmasının önemli bir göstergesi. Bu sistemi devreye alırken uygulamanın bütün avantajlarının yanında kullanıcılarımız; trafikte tam güvenliğin sağlanması için bakımlarını yaptırırken, garanti süresi her bakımdan sonra 1 yıl daha otomatik olarak uzayacak. Böylelikle “Garanti ON” uygulamasıyla Toyota kullanıcıları mevcut garanti sistemini 10 yıla kadar uzatabilecekler.

Bir diğer konu ise bu uygulama kapsamına giren araçların ikinci el değerinin artacak olması. Çünkü kullanıcılarımız otomobillerini sattıklarında garantili satacakları için bu durum kendilerine ikinci el değerinin artışı olarak yansıyacak. Yeni alıcı da böylelikle garantili araç satın alma avantajını elde edecek” dedi.

 

Sistem nasıl işleyecek?

Toyota, Garanti ON uygulaması, 10 yaşına kadar olan Toyota’lara yapılan periyodik bakım ile bir sonraki bakıma kadar geçerli olacak garantinin “Toyota kullanıcılarına hediye edilmesini” kapsıyor.

Toyota Garanti ON programı kapsamına; taksi, kiralık, kamu ve sürücü kursu araçları da dahil olmak üzere; daha önce hiç Toyota Yetkili servislerine gelmemiş ve 10 yaş altındaki araçlar da dahil olabiliyor.

Toyota sahiplerinin 1 yıl /10.000 km veya 1 yıl / 15.000 km boyunca “ücretsiz” garanti hakkını Toyota Garanti ON programı ile kazanabilmek için,  koşulları sağlayan araçlarını Toyota yetkili servislerine götürerek periyodik bakımlarını yaptırmaları yeterli olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.