Kış lastiği almak yerine kiralama başlıyor

Kış lastiği fiyatlarındaki artış, lastik kiralama hizmeti başlattı. Otokoç Otomotiv, Lastick markası ile Türkiye’nin ilk kurumsal kış lastiği kiralamasını yapacak. Otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv; kurumsal kış lastiği kiralama hizmeti için Lastick markasını oluşturdu.

Otokoç Otomotiv, ulaşım çözümleri sunan yenilikçi, küresel yol arkadaşı olma vizyonuyla oluşturduğu Lastick; markası ile tüm marka ve model araçlar için uygun ebatta kış lastiği kiralıyor. Hizmet kapsamında kış lastiklerini, hem en kısa sürede online olarak; hem de şubeden ya da çağrı merkezi aracılığıyla kiralamak mümkün oluyor. Lastick, ekonomik kış lastiği kiralama seçenekleri ile birlikte ücretsiz sökme takma; ve mevcut lastikleri depolama hizmeti de sunmasıyla kışın zahmetini üstleniyor. Üstelik kış lastikleri sezonluk olarak kiralanabildiği gibi aylık kiralama da tercih edilebiliyor.

Otokoç Otomotiv Perakendeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Uğur Güven

Otokoç Otomotiv Perakendeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Uğur Güven, yeni bir iş kolu ve markayı sektöre kazandırmanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Güven, “Kış lastiği kiralama ve depolama hizmeti veren Lastick markamız; Otokoç Otomotiv’in sektöre getirdiği ilklerin en yenisi. Bu projede çalışan tüm ekip arkadaşlarımı kutluyorum. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya ve Otokoç Otomotiv olarak uçtan uca mobilite çözümleri sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Online randevu

Lastick’in web sitesinden lastik rezervasyonu ve ödeme yapılabiliyor. Oluşturulan randevu sonrasında araç lastik değişimleri en yakın Otokoç ve Birmot servislerinde deneyimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilirken; değişim sonrası balans testi yapılıyor. Lastick, müşterilerine kiralama hizmetinin yanı sıra; araçtan çıkarılan lastiklere özel koşullarda depolama hizmeti de sunarak hem alan hem de zaman tasarrufu sağlıyor. Bireysel müşterilerin yanı sıra filo müşterileri de bu hizmetten yararlanabiliyor.

4 tekere de kış lastiği takmak şart mı?

Önceki İçerikDünyada 2019 endişesi
Sonraki İçerikDireksiyonun evrimi: 70 yıl önce neydi, ne oldu?
26 yıldır otomotiv yazıyor, TV ve radyo yayıncılığı yaptı, dijital medya haberciliği, dijital içerik geliştirme, YouTube kanalı devam ediyor! 5 yıl kurumsal iletişim deneyimi var...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz