Korona günlerine aldırmadı DS Ankara bayisi açıldı

DS Automobiles Türkiye, ikinci DS STORE’un kapılarını Mayıs ayı itibariyle Ankara’nın Çankaya ilçesinde müşterilerine açtı. Bir otomobil satış noktasından ziyade lüks bir butiği andıran DS STORE Ankara bayisi, sanal gerçeklik barındıran modern tasarımıyla dikkat çekiyor. Sanal mağaza özelliğinin yanı sıra da DS yetkili servis hizmetini müşterilerine sunuyor.

DS’e özgü detayların hakim olduğu butikte; misafirlere modern, rahat ve lüks bir atmosfer sunuluyor. DS Ankara bayisi, Showroom ve servis dahil 1.615 metrekarelik bir alanda açıldı. DS’in sunduğu sanal görüntü ile Concorde meydanının tamamı da DS STORE’un içinde yer alıyor.

DS Ankara bayisi ile dijital deneyimde çıtayı yükselten DS Virtual Vision, misafirlerin sanal gerçeklik gözlüğünü takarak tüm DS kombinasyonlarını incelemelerine olanak tanıyor. Misafirler kendi tasarladıkları otomobillerini üç boyutlu görme, hatta otomobilin içine oturabilme şansına sahip oluyor.

Müşteriler, daha önceden başlanılan tekno bayi sistemine yakın bir şekilde görüntülü görüşme ve online otomobil tanıtımı talep edebiliyor. Hatta seçtiği otomobilini mağazaya hiç gelmeden satın alarak evinde teslim alabiliyor.

DS Automobiles Türkiye Marka Direktörü Berk Mumcu ise şunları söyledi: “DS markası yılın ilk çeyreğinde en çok büyüme kaydeden premium marka oldu. Bu başarının arkasında DS markasının ikinci nesil modellerinin ilki olan, SUV segmentinin iddialı modeli DS 7 CROSSBACK’e olan talebin payı büyüktü. 2020 yılının son çeyreğinde pazara sunacağımız  DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4, şarj edilebilen hibrit otomobilimiz ve 2021 yılında gelecek olan DS 9 Sedan modelimiz ile ürün yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

DS Ankara bayisi, servis olarak da açık

Monde Yönetim Kurulu Başkan Vekili Altuğ Erciş ise ikinci açılışın, kendileri için büyük bir gurur kaynağı olduğunu söyledi. Erciş; “Türkiye’de ikincisini açtığımız DS STORE Ankara aynı zamanda DS servis noktası olarak da misafirlerimize hizmet veriyor. Sağlığın her zaman öncelikle geliyor. Her iki DS STORE’un da dünya lideri bir denetim kurumu tarafından 90’ın üzerinde kriterde Covid-19 önlemleri hakkında denetlendiğini vurguladı.”

Erciş: “DS STORE’lara gelmek isteyen misafirlerimiz en yüksek hijyen koşulları dahilinde ziyaretlerini gerçekleştirebiliyor. Yeni dijital çalışma sistemi sayesinde de misafirlerimiz istedikleri gün ve saat için web sitesi üzerinden e-randevu oluşturabilir. DS Ankara bayisi üzerinden böylece görüntülü görüşme ve online otomobil tanıtımı talep edebiliyor. Hatta seçtiği otomobilini mağazaya hiç gelmeden satın alarak evinde teslim alabiliyor. Otomobil satın alan misafirlerimiz ayrıca DS vale hizmetleri dahilinde yine evlerinden hiç ayrılmadan otomobillerine bakım yaptırabiliyorlar”.

Ehlibeyt Mahallesi Mevlana Bulvarı, Çankaya adresinde hizmete açılan DS Ankara bayisi, müşterilerini showroom’unda ağırlamaya başladı. Avant-garde tasarımın temsilcisi DS Automobiles’in premium SUV segmentinde kalitesi ve teknolojisi ile müşterilere sunuluyor.

DS 7 CROSSBACK modeli BlueHDi 130 Otomatik dizel ve PureTech 225 Otomatik benzinli olmak üzere iki farklı motor seçeneği ile yerini aldı. Şıklığı, konforu ve teknolojiyi bir arada sunan DS 3 CROSSBACK de modernliği ve zarafeti ile DS STORE Ankara’yı ziyaret eden misafirlerin beğenisine sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz