Kymco scooter kampanyalı satışa çıktı

Geçtiğimiz kasım ayında ön satışına başlanan KYMCO motosikletleri, Türkiye’ye ulaştı. Nisan ayı Kymco scooter kampanyalı satış koşulları da açıklandı.
Doğan Trend Otomotiv bayilerinde satışa çıkan yeni Kymco modellerini satın almak isteyenler için detaylar: 20 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli ya da 50 bin TL için 24 ay vadeli 0,99 faizli kredi seçeneklerinden yararlanabiliyor. Kymco scooter kampanyalı fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz yorumlara ekleyebilirsiniz.
Aralarında 50 cc’lik scooter Agility Carry’den, 320 cc’lik şehir ve yol motosikleti Downtown
350i’ye kadar geniş bir model yelpazesine ve özel renklere sahip KYMCO’lar
19 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
Kymco scooter kampanyalı

Kymco bayi ve servis ağı genişletiliyor

Konuyla ilgili bir açıklama yayınlayan KYMCO Operasyonları ve Doğan Trend
Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Emre Acar; “Rasyonel bir alternatif arayanların markası KYMCO için yoğun bir yeniden yapılanma süreci içindeyiz. Sezona yetişmek için çok çalıştık ve yeni satış servis noktalarımızı devreye aldık, almaya da devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
KYMCO’nun Türkiye’de satışa çıkardığı scooter serisinde
  • Agility 125i
  • Agility Carry 50i 4T
  • Agility Carry 125i
  • People S 125 ABS
  • People S 150 ABS
  • Xtown 250i Sport Touring
  • Downtown 350 TCS
modelleri bulunuyor.

KYMCO :

1964’te Honda ortaklığıyla motosiklet üretimini yapmak üzere Tayvan’da kurulan KYMCO, 1992 yılı itibarıyla global bir marka olma vizyonuyla kendi teknolojisini geliştirmekte ve ürün gamını günden güne genişletmektedir.

Yarım asrı aşan tecrübe ve birikimiyle bugün motosiklet ve ATV alanında dünyadaki en önemli oyunculardan biri olmayı başaran KYMCO, ülkemizde Doğan Trend Otomotiv tarafından Doğan Holding güvencesiyle temsil edilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.