letgo oto plus için yeni adres İstanbul Pendik 

letgo oto plus pendik
Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

letgo, geçen mart ayında yeni hizmetini duyurmuştu. letgo oto plus ikinci el araç satışı işine giren şirket, bu hizmetin ilk merkezini Maslak’ta açmıştı. Şimdi ise letgo oto plus için yeni adresi Pendik oldu. Anadolu yakasındaki yeni araba alım merkeziyle birlikte artık İstanbul’un tamamına hizmet verilebilecek.

letgo Oto Plus İstanbul Pendik şubesi açıldı

letgo oto plus’ın ikinci şubesi i “araba alım merkezi” olarak İstanbul Pendik’te açıldı. Müşteriler, zahmetli ve uzun süren araba satış sürecini letgo oto plus merkezlerinde birkaç saat içerisinde tamamlayabiliyorlar. Böylece letgo oto+ yetkilileri müşterilerinin arabalarını, değerinden kaybettirmeden hızlı ve kolay bir şekilde satın almış oluyor.

Profesyonel eksperler tarafından gerçekleştirilen ücretsiz ekspertiz sonrasında sunulan fiyat teklifi ile hemen noter işlemlerine geçiliyor ve ödeme anında müşteriye nakit olarak yapılabiliyor.

Ayrıca müşterilere; Maslak merkezi, letgo uygulaması ve letgootoplus.com kanalları üzerinden yine letgo güvencesiyle kolayca araba satın alabilme imkanı da sunuluyor.

letgo Genel Müdürü Onur Kavak

Konuyla ilgili açıklama yapan letgo Genel Müdürü Onur Kavak şunları söyledi:

“Önce Avrupa yakasında, şimdi de Anadolu yakasında hizmete giren letgo oto plus merkezlerimizle artık İstanbul’un tamamına hizmet verebiliyoruz. Çok yakında farklı şehirlerde de yeni merkezler açarak Türkiye’nin tamamına ulaşmayı hedefliyoruz.” dedi.

Araba satışını çok daha güvenli ve hızlı hale getirirken, alım tarafında sundukları hizmetleri de tamamen online kanallara taşıyarak araba almayı internetten kıyafet almak kadar kolay hale getirecek yenilikleri hayata geçirmeyi hedeflediklerinin altını çizen Onur Kavak, “Bizim en büyük showroom’umuz dijital platformumuz” ifadesiyle letgo uygulamasının 7/24 açık ve online showroom olduğunu vurguladı.

letgo oto plus ile ikinci el araç satışı nasıl yapılır?

Önceki İçerikTürkiye’de bu yıl kaç Honda otomobil satılacak?
Sonraki İçerikHyundai Tucson, İstanbul’da gece şahini oldu
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

1 Yorum

  1. Letgo otoplus Ankara Mamak 2. el alım satım merkezinden bir araç aldım, aracın hatalarından dolayı iade veya değişim talebim oldu ancak bir muhatap bulamadım, öyle reklamlardaki gibi bir muhatabın olmuyor, telefon ediyorsun, sizi arayacaklar diyorlar ancak ne arayan var ne de soran, ben bu konuda hukuki sürece gideceğim ve hatırı sayılır tazminat davası açacağım, çünkü insanları kandırıyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz