Megane Sedan Türkiye turuna başladı

Fransız Renault’nun Türkiye’de üreterek, tüm dünyaya sattığı Renault Megane Sedan, Türkiye turuna başladı. 13 Eylül günü İstanbul’da start alan Megane Sedan Roadshow 2018, 21 Ekim’e kadar 5 şehri dolaşacak. Yazının son bölümünde roadshow’unhangi tarihte, hangi şehirlere uğrayacağını bulabilirsiniz.
Roadshow organizasyonunda Megane Sedan, ” Beklenmedik bir gün ” sloganı ile otomobilseverlerle bir araya gelecek. Megane Sedanın durak noktasına gelecek katılımcılar, test sürüşünün yanı sıra çeşitli teknolojik yenilikleri bu otomobil ile test etme imkanı yakalayacak.
Google Tilt Brush ile 3 boyutlu resim çizme deneyimini yaşayacak olan katılımcılar, sanal gerçeklik gözlüğü ile kendi avatarlarını yaratırken, aynalı oda adı verilen alanda ise müzik ve ışık oyunları ile GIF uzantılı videolar çekebilecekler.
2017 yılında Otomotiv Gazetecileri Derneği tarafından “Türkiye’de Yılın Otomobili” seçilen Megane Sedan, bütün müşterilerinin talebine cevap verebilecek iki benzinli, bir dizel olmak üzere üç farklı motor seçeneği ile satışa sunuluyor.
6 hafta boyunca Megane Sedan Roadshow İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Adana’da otomobilseverlerle buluşacak. 13-16 Eylül / İstanbul Anadolu – Viaport Pendik AVM,  20-23 Eylül / İstanbul Avrupa – Forum İstanbul AVM,  27-30 Eylül / Ankara – Kentpark AVM, 04-07 Ekim / Bursa – Korupark AVM, 11-14 Ekim / İzmir – Forum Bornova AVM, 18-21 Ekim / Adana – M1 AVM
Leave A Reply

Your email address will not be published.