Mercedes kullanılmış otomobil, tüm markalara açıldı

VW-Golf-GTI

Türkiye’de ikinci el Mercedes piyasasında düzenleyici görevi üstlenen ve bir süredir EL2 adıyla faaliyet gösteren yapılanma, yeni bir isimle yoluna devam edeceğini açıkladı. Mercedes Kullanılmış Otomobil programının yeni adı “Mercedes-Benz Certified” oldu.

Takas yelpazesi genişliyor

Mercedes 6 yaşından küçük, 120 bin km’nin altındaki otomobilleri, marka kriterlerine uygun halde satışa çıkaracak. Bu yılın ilk 6 ayında 2017 yılındaki aynı döneme göre yüzde 10’a yakın artış sağladığını açıklayan MBT, 2 yıl garantili kullanılmış otomobil satışı yapıyor. “Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi” kapsamında, otomobilin motoru, dişli kutusu, tahrikli aksların güç aktarım parçaları, şaft, elektrik elektronik donanımı ve orijinal audio/video sisteminde meydana gelen arızalar, belirlenmiş şartlar dahilinde ücretsiz olarak onarılabiliyor.

Mercedes-Benz Kullanılmış Otomobil Onarım Güvencesi hizmetleri Türkiye sınırları içindeki tüm Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından veriliyor. Bu hizmetin geçerlilik süresi içinde otomobilin satılması halinde tüm haklar yeni sahibine devredilebiliyor.

Mercedes kullanılmış otomobilde neler var?

  • 6 yaşını ve 120.000 km’yi geçmemiş tüm Mercedes-Benz Sertifikalı kullanılmış otomobiller için 24 ay geçerli “Onarım Güvencesi” sağlanıyor.
  • İhtiyaç halinde, 7/24 hizmet alınabilen yol yardım hizmeti sunuluyor.
  • Mobilo Hizmeti ile birlikte tüm Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nde ikame araç veriliyor.
  • Mercedes-Benz Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller özelinde kredi ve kasko.
  • Tüm Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller Mercedes servislerinin kontrolünden geçiyor.

 

Önceki İçerikEn ucuz oto Nano gidiyor, Evoque platformlu SUV geliyor
Sonraki İçerikİnternette 2. el aracınıza Renault’dan satın alma garantili teklif
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz