Mercedes-Benz Türk’ten, DS Türkiye’ye üst düzey transfer

PSA Grubu’nun DS markasıyla Türkiye’de yürüteceği faaliyetlerine yeni bir adım eklendi. DS Türkiye marka müdürlüğü görevine atama gerçekleşti. DS Türkiye, bu ismi Mercedes Benz Türk şirketinden 1 ay önce transfer etti.

DS Automobiles Türkiye Marka Müdürü olarak Çağrı Kutay atandı

Mart 2018 itibariyle DS Automobiles Türkiye Marka Müdürü görevini üstlenen Çağrı Kutay, direkt olarak Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç’a bağlı olarak görev yapacak.

 

DS Türkiye Marka Müdürü Çağrı Kutay kimdir?

1986 yılında Ankara’da doğan ve ODTÜ Koleji’ndeki lise eğitiminin ardından 2007 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İmalat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2014-2017

Çağrı Kutay: DS Automobiles Türkiye Marka Müdürü

yılları arasında Bilgi Üniversitesi’nde MBA programını tamamlayan Çağrı Kutay, 10 yıldan uzun süredir Türkiye otomotiv sektöründe görev yapıyor.

2008 yılında Mercedes Benz Türk Satış ve Pazarlama bölge yöneticisi olarak otomotiv  kariyerinde kontak çeviren Çağrı Kutay, 2011 yılında aynı marka çatısı altında “Ürün Yöneticisi” olarak görevine devam etmiştir.

Şubat 2018 itibariyle aynı markada “Ürün Yönetimi Birim Müdürü” olarak terfi alan Çağrı Kutay, Mart 2018 tarihi itibariyle DS Automobiles Türkiye Marka Müdürü olarak kariyerine devem edecek.

Mercedes’te Çağrı Kutay’ın yerine kim geldi?

Çağrı Kutay’ın yerine Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu Ürün Yönetimi Birim Müdürü İhsan Büyükdağ oldu.

İhsan Büyükdağ: Mercedes Benz Türk Ürün Müdürü
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.