Mercedes, ağustos kampanyasını açıkladı

Mercedes Benz modellerinde Ağustos ayında indirim var mı? Kampanya seçeneği, kredi imkanı hangi modellerde var? Mercedes-Benz Türk, Ağustos ayında otomobil alımlarında yüzde 1,79 faizli kredi sunuyor. Kampanya kapsamında 1 yıllık kasko ve bakım paketi de müşteriye hediye ediliyor. Hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak da mümkün. Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in hazırladığı kampanya kapsamında; A-Serisi, B-Serisi, CLA, GLA, C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, E-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet alımlarında fırsatlar sunuluyor.

Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda; Mercedes-Benz E-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet otomobil alımlarında; kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 210.000 TL kredi tutarı, yüzde 1,19 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları yer alıyor.

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Coupé ve Cabriolet ve SLC otomobil alımlarında için; 180.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %1,79 faiz oranından yararlanılabiliyor.

Ağustos ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için; 140.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %1,79 faiz oranı fırsatı sunuluyor.

Servisten çıkmayan müşteriye 1 yıl ek garanti hediye

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

2018 yılı boyunca iki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi ServicePlus Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor. Müşteriler,  AdvantagePlus 4. yıl uzatılmış garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.

Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası

Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda; yüzde 40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor. Ön ödemeli bakım paketi veya uzatılmış garanti satın alan Mercedes-Benz müşterilerine yaklaşık 300 TL değerinde (KDV dâhil) olan Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

30 Eylül 2018 tarihine kadar Türkiye’ye Mercedes otomobili ile gelen Avrupa’da yaşayan TC vatandaşlarına; Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde bakım ve servis esnasında yedek parça veya aksesuar indirimi sağlıyor.

Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz X-Class’a sahip olmak isteyen müşteriler tarafından Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda; 120.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanılabiliyor. Kampanyada %1,39 sabit faiz oranı ve 1.165 TL’den başlayan aylık ödeme seçenekleri var.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; 2018 model Sprinter araç alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih eden müşterilere %1,39 sabit faiz oranı ile aylık 582 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor.

Mercedes-Benz Türk’ün 2.El hafif ticari araç markası Used1 altında Ağustos ayında sunulan kampanya kapsamında; Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 1,79 sabit faizli kredi ve 636 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

Kamyonda 250 bin TL kredi

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in, 2017 Model yılı ve altı Mercedes-Benz İnşaat/Çekici kamyon modelleri için Ağustos ayında geçerli olacak; araç+servis sözleşmesini kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde, kurumsal müşteriler; 250.000 TL kredi tutarı için, 36 ay vade, % 1,52 faiz oranı ve 9.190 TL aylık ödemeyle kamyon sahibi olabilecek.

Aynı kampanyada kurumsal müşteriler Euro kredi tercih ettiği takdirde € 75.000 ’ya varan kredi tutarları için %0’dan başlayan faiz oranları ve € 883 ’dan başlayan aylık ödemeler sunuluyor.

2017 model Mercedes-Benz Travego 15 SHD model otobüs alımlarında 700.000 TL kredi tutarı için; 36 ay vadeli %0 sabit faiz oranı ile 19.444 TL aylık ödeme fırsatı ile sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz