MG HS benzinli testçilerine 20 Bose kulaklık

Türkiye pazarına yıllar sonra geri dönen MG, elektrikli modellerinden sonra benzinli MG HS ile de iddialı. Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen İngiliz otomobil markası MG HS benzinli modellerini yakından tanımak isteyenleri MG Deneyim Noktaları’na davet ediyor.
Test Sürüş Günleri düzenleyen MG, MG Deneyim Noktaları’na gelen müşterilerine; HS’in sessiz iç kabiniyle aynı deneyimi yaşatabilecek gürültü engelleme özelliğine sahip; BOSE QuietComfort kulaklık kazanma şansı da sunuyor. Test sürüşlerine katılan 20 şanslı ziyaretçi bu ödülü kazanma hakkı elde edecek.
benzinli MG HS fiyatı
Kompakt SUV segmentindeki MG HS kokpitinde kalite hissi yüksek malzemeler kullanılmış.

MG Deneyim Noktası 15’den 23’e çıkacak

MG’nin Deneyim Noktaları’nı hızla artırmaya devam edeceklerini belirten Doğan Trend Otomobil Markaları Genel Müdür Yardımcısı Tibet Soysal, “MG Türkiye’deki ilk yılına 8 deneyim noktasıyla başladı, 2022 yılında ailemize dahil olan İzmir, Bodrum, İstanbul Maslak, Gaziantep, Ankara, İskenderun ve Denizli ile şu anda 15 adet Deneyim Noktamız var. 2023 yılında ise yatırımlarımıza devam ederek 23 Deneyim Noktası’na ulaşacağız. MG’yi tüm Türkiye ile buluşturma hedefimize kısa zamanda ulaşacak olmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.
Ayrıca Aralık boyunca devam edecek etkinlik kapsamında test sürüşü için MG Showroom’larına giden tüm müşterilere MG logolu polar şal hediye ediliyor.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.