Bir Jetta her zaman Jetta diyenlere özel

Volkswagen Jetta’nın 3 farklı modifiye uygulaması ABD’nin önemli etkinliklerinden biri olan SEMA Show’da 3 ödül birden kazandı. Her  aracın üzerindeki değişimler tüm Jetta severleri etkileyecek düzeyde.
30 Ekim – 2 Kasım tarihleri ​​arasında Las Vegas’ta düzenlenen Özel Ekipman Pazarları Birliği (SEMA) Show’da; Jetta’nın kozmetik ve de performansa dayalı parça ve aksesuarlarını  vurgulamak için giydirilmiş modeller sergileniyor.
Fabrikadan yola çıkan yedinci nesil Jetta, cesur yeni tasarımlarla kullanıcıların ilgisini çekiyor. Bu üst düzey modifiye ve özelleştirici ekipmanlarla birlikte Jetta cazibesi daha da artıyor.
H&R Special Springs tarafından satış sonrası süspansiyon seçeneklerini vurgulamak için tasarlanan resimdeki Jetta R-Line, Pirelli P Zero lastikler ile kaplı 19 x 8.5 inç Rotiform BUC jantlarla dikkat çekiyor.
Yüksek arka spoyler, Jewel grafikler Air Design USA gövde kiti ile birlikte uygulanıyor. MoJoMats® halı paspasları ve MuddyBuddy ™ Bagaj Gövdesi, Bumperdillo® arka tampon koruması ve açılır cam tavan da dahil tam bir Volkswagen aksesuar paketi ortaya çıkarılıyor.
Bu Jetta uygulayıcısı tarafından süspansiyon, fren, karoser ve tekerlek paketi ile inanılmaz bir cazibe olarak tanımlanıyor.
1980’lerin ve 90’ların Jetta / Golf aksesuarlarından esinlenen Air Design USA tarafından geliştirilen Jetta SEL, ikinci nesil Jetta sedana gönderme yapıyor.
Falken Azenis FK510 lastikleriyle donatılan 19 inçlik TSW Hockenheim S jantlar, 90’lı yıllarda DTM’den ilham alan Hockenheim tekerleğinin modern bir tasarımına sahip. Volkswagen tavan barları ve bisiklet rafı ile bağlantılı tavana takılan bisiklet, klasik görünümlü üç renkli grafiklerle tamamlanmış.
EIBACH® Progressive Rate Lowering Springs ile düşürülen zemin, GLI kırmızısı boyalı ön fren kaliperini öne çıkarıyor.
Jetta’nın içinde ise deriden iki tonlu koltuklar, iki tonlu direksiyon, iki tonlu kapı içi parçalara sahip siyah renkli oturma yüzeyleri retro görünümü tamamlıyor.
Araç ayrıca MoJoMats® halı paspasları, MuddyBuddy ™ Bagaj Gövdesi, Bumperdillo® arka tampon koruması ve açılır tavan dahil olmak üzere Volkswagen Comfort & Protection Aksesuarlarına sahip.
Air Design’ın ilk tasarım kitleri Jetta Mark 2 ve Jetta Mark 3 için geliştirilmiş ve dünya çapında özel bir hayran kitlesiyle Volkswagen Euro-tuning kültünün bir parçası olmuş.
Volkswagen meraklısı Jamie Orr, son teknoloji ürünü bir geçmişe sahip ve şimdi yeteneklerini altı vitesli manuel şanzıman ile bir Beyaz Gümüş Jetta S’e taşımış. KW Clubsport üzerine indirilen agresif duruş, 20 inçlik Work Emotion T5R 2P jantlarını vurguluyor.
Delinte DS8 lastikleri ile sarılmış olan tekerlekler, dünyaya ilk kez otomobille çıkıyor ve ön tarafta Brembo kaliperler ve arkada Golf R kaliperleri ile ECS Tuning fren rotorlarını sergiliyor.
Jetta’nın estetiği, yüksek katlı arka spoyler dahil olmak üzere ECS Tuning 3D baskılı prototip gövde seti ile daha da vurgulanıyor. İç ortam Kara Orman Endüstrileri renk eşleşmeli vites topuzu ve bagajı, RECARO® A8 koltuklar ve arka koltuklar houndstooth tarzı malzeme ile yeniden kaplanıyor.
Volkswagen Jetta’nın uzun zamandır hayranı olan Orr, ilk nesilden beri birçok Jetta’ya sahip olmuş. Volkswagen of America, 1955 yılından beri faaliyet gösteriyor. 650’den fazla bağımsız ABD bayisi aracılığıyla Atlas, Beetle, Beetle Convertible, e-Golf, Golf, Golf Alltrack, Golf GTI, Golf R, Golf SportWagen, Jetta, Passat ve Tiguan modellerini satıyor.
Leave A Reply

Your email address will not be published.