İstanbul Motosiklet Fuarı Motobike biletleri satışa çıktı

Motosiklet dünyasını ve bisiklet sektörünü biraraya getiren Motobike İstanbul 2019; 21 – 24 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Fuarın biletleri Biletix üzerinden avantajlı olarak satışa sunuldu.

Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilen Motobike İstanbul; sektörle 11. buluşmasına hazırlanıyor. Bu yıl yine öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri fuar biletleri yüzde 50 indirimli olarak satılıyor. Destekçileri ve sponsorlarıyla Motobike İstanbul bu yıl önceki yıllardan daha güçlü daha kapsamlı olacak.

Motul, Aytemiz, Quick Sigorta sponsor

Motobike Istanbul 2019’un ana sponsoru madeni yağ markası MOTUL olurken; fuar boyunca ziyaretçilere sürpriz aktiviteler düzenleyecek MOTUL; motosiklet kullanıcılarına motor yağları ve motosiklet bakım ürünleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunacak. Geçtiğimiz yıl Motorcu Dostu uygulamalarını fuara taşıyan Aytemiz; bu yıl da fuar sponsoru olarak yerini alıyor. Yine geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da fuarın sigorta sponsoru Quick Sigorta olacak. Quick Sigorta standını ziyaret edenleri eğlenceli aktiviteler ve sürpriz hediyeler bekliyor.

Motobike İstanbul, ana destekçileri ise Motosiklet Endüstrisi Derneği (MOTED); Motosiklet Sanayicileri Derneği (Motoder) ve Bisiklet Endüstrisi Derneği (Bised)

Uluslararası önde gelen motosiklet markalarının lansmanlarının gerçekleşeceği fuarda; her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçiler yeni modelleri ilk kez görme fırsatını yakalayacak. Motobike Academy kapsamında düzenlenecek olan etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları da fuarda yer alacak. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere, etkinliklere ve atölye çalışmalarına katılma şansı yakalayacak. Bunun yanı sıra, gösteri alanında motosiklet şovları ve sürpriz etkinlikler gerçekleşecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.