Türkiye’de ilk motosiklet servisini açtı, 29’u da sırada

Express Bike Service adıyla açılacan ilk servis İstanbul'da. 3 yılda 30 servis Bosch farkıyla motosikletçilere hizmet verecek.

Express Bike Service şimdi Türkiye’de.

Her geçen yıl 150 bin yeni motosikletin katıldığı Türkiye motosiklet parkına uluslarası servis hizmeti veren bir yatırım geldi. Gerek yetkili servislerin gerekse özel servislerin özellikle müşteri memnuniyeti konusundaki başarısızlıklarından beslenmesi beklenen Express Bike Service, Bosch çatısı altında hizmet verecek.

Motosikletler için çok farklı ürünler çıkaran Bosch, Hindistan, Malezya ve Endonezya başta olmak üzere 500’ün üzerinde servis noktasıyla iki ve üç tekerlekli motorlu taşıtlara hizmet veren Express Bike Service’i Türkiye’ye getirdi.

İlk Express Bike Servis, İstanbul’da açıldı.

Motosiklette servis sorununa Bosch çözümü.

Bosch Otomotiv Yedek Parça Türkiye, İran ve Ortadoğu Direktörü Kıvanç Arman, “Express Bike Service, Bosch ya da orijinal yedek parçaları ve Bosch servis ekipmanlarını kullanarak, eğitimli ve tecrübeli teknisyenleriyle müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet verecek” dedi.

Arman, Express Bike Service’te görev yapacak teknik elemanların eğitimlerinin Bosch tarafından verileceğini ve aynı zamanda servislere ürün pazarlama desteği de sağlayacaklarını söyledi.

Express Bike Servis sayısı 3 yılda 30’a çıkarılacak.

Yeni servis noktasının ve önümüzdeki yıllarda açılacak servis noktalarının motosiklet sürücülerinin özellikle müşteri memnuniyeti konusundaki şikayetlerini dkkate alması bekleniyor.

Usta güvenilirliği de servislerin radarında olması gerekiyor.

Fiyatlarını da uygun tutabilirlerse hızla yayılacaklarını söyleyebiliriz.

Ayrıca rekabet nedeniyle özel ve yetkili servislerin de kendilerine çeki düzen vereceğini öngörüyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz