Mr.Cap Türkiye’de

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

İsveçli araç bakım devi Mr.Cap, Türkiye’ye adım attı. İlk şubesini Ankara’da açan Mr.Cap, araç görünüm ve yeniden tasarım konusunda ünlü markaların tercihi olmasıyla dikkat çekiyor.

Yaz ayları boyunca yoğun güneşe maruz kalmış araçlar için kolları sıvayan Mr.Cap, “bizden her zaman yeni bir araçla evinize dönersiniz” sloganıyla yola çıktı.

Tüm dünyadaki çalışanlarına İsveç’te alanında uzman bir ekipten eğitim aldıktan sonra araçlar üzerinde çalışma yapma şartı koşan Mr.Cap, kalite standartlarıyla da rekabeti kızıştırıyor.

Yaşı ve değeri ne olursa olsun bütün araçları gençleştirme garantisi veren Mr.Cap, araçların yıpranma,aşınma, yıkıcı koşullar ve tüm olumsuz etkilere karşı korunmasını sağlıyor. Mr.Cap ile koruma şemsiyesi altına giren araçlarda temizlik ve deterjan ihtiyaçları azaldığından çevreye verilen zarar da minimum düzeye iniyor.

Önceki İçerikHyundai’den son 5
Sonraki İçerikKış sertifikalı lastik hediye
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz