MyOpel dedi, 1000 randevu aldı

Opel Turkiye MyOpel Alpagut Girgin

 

Opel’in yeni nesil servis hizmeti MyOpel, kısa sürede 50 bin kullanıcıya ve 1000 servis randevusuna ulaştı.

GM Satış Sonrası ve Müşteri İlişkileri Müdürü Alpagut Girgin, 3 ay gibi kısa bir sürede 1000 randevunun MyOpel üzerinden alındığını söyledi.

MyOpel üzerinden araçların servis kayıtlarına dahi ulaşılabildiğine dikkat çeken Girgin, projenin 15 Avrupa ülkesinde hayata geçirildiğini söyledi.

2007 yılında başlayan sadakat kartının da etkisiyle, satış sonrasında müşteri ilişkileri açısından olumlu naktalara geldiklerini ifade eden Girgin, 10 yıllık Opel parkında servise bağlılığın yüzde 50 civarında olduğunu açıkladı. Sektörde bu ortalamanın yüzde 40’lar civarında olduğunu dile getiren Girgin, servis bağlılığı oranının garinti süresindeki Opeller için yüzde 95’lerde olduğunu dile getirdi.

ÇEKİLİŞLE OPEL ADAM VERDİ

1 Kasım 2013 – 1 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleşen myOpel çekilişinin büyük ödülü Opel ADAM, Milli Piyango İdaresi huzurunda talihlisini buldu.  

Teslimat töreni, 12 Mart 2014 Çarşamba günü, GM Satış Sonrası ve Müşteri İlişkileri Operasyonları Müdürü Alpagut Girgin, Pazarlama Müdürü Sibel Yener Palanduz ve Dış İlişkiler Müdürü Seyfi Sinan Ulusoy’un katılımlarıyla gerçekleşti.

Kampanyanın büyük ödülü olan Opel’in kişiselleştirme özellikleriyle dikkat çeken Opel ADAM’ı kazanan en şanslı müşteri Sn. Seçkin Duvan oldu. Ayrıca myOpel kampanyası çerçevesinde 20.000 Opel kullanıcısının katıldığı çekilişte 5 Iphone 5s, 10 Ipad Mini, 3000 Yol Yardım paketi ve 1000 Opel ajandası şanslı Opel sahiplerine dağıtıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.