Nissan açık alanda konsere hazır

VW-Golf-GTI

İstanbul Autoshow, Nissan’ın çok farklı bir üyesine ev sahiplipi yapacak. Juke Rhythm Plus’ın ziyaretçilerden yüksek ilgi görmesi bekleniyor. Alışılmışın dışında bir müzik sistemiyle donatılan araç tamamen bir şov aracını andırıyor. Türkiye’de konusunda uzman kişiler tarafından geliştirilen Rhythm Plus çıkardığı kaliteli ve yüksek sesle ziyaretçileri şaşırtmayı planlıyor.

Biri dışta diğeri içte olmak üzere iki farklı ses sistemiyle donatılan araçta toplam 6 amplifikatör bulunuyor. Aracın içindeki ses sistemi, önümüzdeki ay Türkiye’de satışa sunulacak ‘Rhythm’ versiyonunda yer alan sistemle aynı güçte, yani 360 Watt. Aracın dışı için kullanılan ses sistemi 4.900 Watt.

Açık bir alanda konser verebilecek güce sahip olan araçta ayrıca Android işletim sistemi DVD Navigasyon ünitesi, IP kamera sistemi ve internet TV gibi bir çok teknolojik donanım da bulunuyor.

Aracın, ziyaretçilere yapacağı performans sırasında çektiği canlı videoları internette yayınlayabilmesi ve arka camlara ustaca yerleştirilmiş ekranlar üzerinden istediği video materyallerini gösterebilmesi de mümkün.

Önceki İçerikCX-3’le tanışıyoruz
Sonraki İçerikQuattro’lar geliyor
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz