Nissan açık alanda konsere hazır

İstanbul Autoshow, Nissan’ın çok farklı bir üyesine ev sahiplipi yapacak. Juke Rhythm Plus’ın ziyaretçilerden yüksek ilgi görmesi bekleniyor. Alışılmışın dışında bir müzik sistemiyle donatılan araç tamamen bir şov aracını andırıyor. Türkiye’de konusunda uzman kişiler tarafından geliştirilen Rhythm Plus çıkardığı kaliteli ve yüksek sesle ziyaretçileri şaşırtmayı planlıyor.

Biri dışta diğeri içte olmak üzere iki farklı ses sistemiyle donatılan araçta toplam 6 amplifikatör bulunuyor. Aracın içindeki ses sistemi, önümüzdeki ay Türkiye’de satışa sunulacak ‘Rhythm’ versiyonunda yer alan sistemle aynı güçte, yani 360 Watt. Aracın dışı için kullanılan ses sistemi 4.900 Watt.

Açık bir alanda konser verebilecek güce sahip olan araçta ayrıca Android işletim sistemi DVD Navigasyon ünitesi, IP kamera sistemi ve internet TV gibi bir çok teknolojik donanım da bulunuyor.

Aracın, ziyaretçilere yapacağı performans sırasında çektiği canlı videoları internette yayınlayabilmesi ve arka camlara ustaca yerleştirilmiş ekranlar üzerinden istediği video materyallerini gösterebilmesi de mümkün.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.