Nissan Türkiye deprem yardım kapmpanyası 50 milyona ulaştı

Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem

Nissan Türkiye’nin deprem bağışları 50.000.000 TL’yi aştı. Nissan Türkiye, Mart ayından beri devrede olan deprem yardım kampanyasıyla kar amacı gütmeden 22 milyon 740 bin TL ek bağışa aracılık etti.

Nissan Türkiye ve bayileri, AFAD, AHBAP, AKUT veya Kızılay’dan birine 20 bin TL tutarında bağış yapan müşterilerine bu meblağı, satın alacakları aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatından düştü. Bu sayede Nissan Türkiye, bağış kampanyasının sürdüğü 4 ayda, 22 milyon 740 bin TL’lik bağışın deprem bölgesine ulaşmasını sağladı.

Nissan Türkiye Genel Müdürü Charbel Abi Ghanem kampanya sonuçları ile ilgili şunları söyledi: “Şubat ayında karşılaştığımız vahim afet nedeniyle yaşadığımız büyük üzüntü sonrası operasyonlarımızı tüm departmanlarımızla bu alana yapabileceğimiz yardım ve destekleri planladığımız bir hale evirdik. Afetin ilk gününden itibaren araç, kuru gıda, battaniye gibi acil ihtiyaçlara destek vermemizi takiben yarattığımız kampanya ile Nissan Türkiye olarak bayilerimiz ve müşterilerimizle omuz omuza ilerledik ve planladığımızdan daha büyük bir bağış miktarına ulaştık. 1 milyon Euro’luk nakdi yardıma ek olarak aracı kurumlara yapılan bağış kampanyamız ile yaklaşık 50 milyon TL’yi aşkın bağışın deprem bölgesine ulaşmasını sağladık.” dedi.

Önceki İçerikMercedes-Benz Vito ve V-Serisi 2024 için hazırlandı
Sonraki İçerikFord Truck, hidrojen yakıt hücreli F-Max için çalışmaya başladı
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz