CEO’su değişti, ilk ziyareti Türkiye’ye yapacak

=Elektrikli-Opel-Manta-e-consept
Opel Manta-e Concept
VW-Golf-GTI
Yeni Opel CEO’su Florian Huettl, görevi devraldıktan sonraki ilk ziyaretini Türkiye’ye gerçekleştirecek. Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin tarafından yapılan açıklamaya göre 1 Hazran 2022 itibariyle yeni görevini devralacak olan yeni CEO Huettl, 2 günlüğüne Türkiye’ye gelerek, bilgi alacak.
Konuyla ilgili konuşan Genel Müdür Girgin, şu bilgileri verdi: “1 Haziran’da göreve gelen yeni CEO’muz Florian Huettl, ilk pazar ziyaretini de Türkiye’ye yapacak. 2 tam gün olarak gerçekleşecek olan bu ziyarette hem şu anki satış performansımızın hem de İspanya’yı
geride bırakarak Opel dünyasında ilk 5 ülke arasında yer almamızın önemli bir payı var elbette. Türkiye pazarının öneminin altını bir kez daha çizeceğiz ve kendisine taleplerimizi ileteceğiz. Türkiye pazarında daha önce çalıştığı için bu değişiklik bize maksimum seviyede avantaj sağlayacaktır” şeklinde konuştu.
Önceki İçerikTesla yeni fabrikası için yer bakıyor
Sonraki İçerikTürkiye, İspanya’yı geçti, Opel’in en büyük 5. pazarı oldu
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz