Opel onur ödülü ilk kez Erdemir’e verildi

Kurulduğu 1992 yılından bugüne 100 binin üzerinde araç satışına imza atan Opel Erdemir; Opel Türkiye tarihinde Onur Ödülüne layık görülen ilk bayi oldu. Ödül töreni, Erdemir Otomotiv İstanbul Beylikdüzü showroom’unda özel bir etkinlikle gerçekleştirildi. Opel Erdemir İcra Kurulu Başkanı Yüksel Erdemir, Onur Ödülünü Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin’in elinden aldı.

Ödül, otomotiv sektöründe var olan uygulama ve standartların üzerine çıkarak müşteri odaklı iş yapış biçimlerini hayata geçirmesi; ve uzun soluklu sürdürülebilir gelişime katkı sağlaması nedeniyle Opel Erdemir bayiliğine verildi.

Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin ödül töreninde “Yüksel Erdemir’in başarı yolculuğu Erzurum’dan başlayıp İstanbul’a kadar uzanmıştır. Yüksel Erdemir 30 yıldır Opel markamıza özveri ile hizmetlerine devam eden bir değerimizdir. Yüksel Erdemir’in birikim, enerji ve tutkusundan daha çok faydalanacağız. Erdemir Otomotiv’in başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin, Opel Erdemir İcra Kurulu Başkanı Yüksel Erdemir

‘Ödülü 30 yıllık özveriyle aldık’

Yüksel Erdemir, ödül konuşmasında; “Bu ödülü kazanan ilk Opel bayisi olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Gururluyuz, çünkü 30 yıldır Opel markamızın bayrağını başarı ile dalgalandırdık. Gururluyuz, çünkü satış ve satış sonrası olmak üzere müşteri mutluluğu ve hedeflerimizi gerçekleştirme özelinde onlarca ödül aldık. Gururluyuz çünkü Erzurum ve İstanbul illerimiz olmak üzere 200’ün üzerinde çalışanımızın gelişimine ve işimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Gururluyuz çünkü bu geçmiş 30 yılda 100 bine yakın otomobil severin Opel Ailesine katılmasını sağladık. Onur Ödülü benim için büyük bir mutluluk ve sürpriz oldu. Bu ödülü, beni destekleyen ve bu ödülü almamıza katkısı olan tüm ekibim adına kabul ediyorum. Daha çok kararlılık ve özveriyle çalışarak, ödülün bir tesadüf olmadığını göstereceğiz.” dedi.

 

Opel Erdemir;

  • İstanbul’da 14 bin metrekarelik 3S,
  • Erzurum’da 6 bin metrekarelik 3S tesiste hizmet veriyor.
  • Avrupa’nın en iyi tesisi seçilmesi gibi birçok başarı ödülü aldı.
  • Bugüne kadar yaklaşık 100 bin Opel satışı gerçekleştirdi.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.