Opel rüzgarı esiyor

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik “Avrupa, 2014 yılı Cenevre Fuarı'nda birkaç yıldır süre gelen krizden çıkış sinyalini vermişti. İyimserlik rüzgârını arkasına alan otomotiv sektörü Avrupa pazarında nihayet yeniden büyüyor.” dedi.

Keklik sözlerini, “Büyümemizin sürdürülebilirliği otomobillerimizin satış rakamlarının yanında sipariş adetleri ile kendini gösteriyor. Yeni nesil model, motor ve şanzıman seçeneklerine sahip modellerimiz arasında Mokka, 215 binin, Moda mini segmentinin yıldızı ADAM 80 binin, Amiral Gemimiz Yeni Insignia 85 binin üzerinde sipariş aldı.” diyerek tamamladı.

Rekabetin yoğun olarak yaşandığı Avrupa pazarında Opel, ilk çeyrekte birçok modeli ile önemli bir pazar payı elde etti. Opel’in Amiral Gemisi Yeni Insignia ve Fonksiyonellik şampiyonu Zafira kendi segmentlerinde birinci; Corsa, Mokka, ve Meriva ikinci oldu.

Önceki İçerikErtelemenin nedeni açıklandı
Sonraki İçerik3 ayda üretim yüzde 8 düştü
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz