Otomobil tasarlayan kalemler, modaya el attı

Markaların kendi isimleriyle farklı ürünler geliştirip, bunları ticarileştirmeleri yöntemi perakendenin ustası Fransızların otomotivdeki temsilcisi Peugeot için yeni bir ufuk açıyor.

Fransız dev, Legend Lifestyle koleksiyonunu genişlettiğini açıkladı. Tekstil ürünlerini de içeren bu koleksiyonda markanın efsane modeli 504, giysilere yansıdı. Peugeot efsanesi 14.5 eurodan başlıyor.

Peugeot switshirt örneklerinden biri.

Peugeot, hayranları için tasarladığı yeni Legend kıyafet ve aksesuarları genişletti. Yeni koleksiyonun retro tasarımları Peugeot Design Lab tasarımcılarının imzasını taşıyor.

Koleksiyon ürünleri Legend Lifestyle ve Legend 504 koleksiyonlarının çizgilerine dayanıyor ve Peugeot online mağazasında satılıyor.

Otomotivden sonra modaya da yön verebilecek mi?

Otomotivde Avrupa’nın ve dünyanın ilk büyük gruplarından biri olmayı başaran PSA bünyesindeki Peugeot, motor teknolojisinden tasarıma otomotivdeki öncü rolünü giyim modasında da yakalayabilecek mi?

Peugeot’nun yeni koleksiyonunda sweatshirtler kapüşonlu veya bisiklet yaka alternatifleriyle siyah veya beyaz renk seçenekleri yer alıyor. Tişörtler de siyah veya beyaz renklerde sunulurken 1970’lerin logosundan esinlenen klasik deri bir aslan motifine sahipler. Altın Peugeot Legend logosuna sahip siyah tükenmez kalem ve kutusu günlük yaşama şıklık kazandırıyor.

 

Otomobil tasarlayan kalemlerden çıkan moda

Otomobil de tasarnlayan Peugeot Design Lab, yeni koleksiyonun ortaya çıkmasında başrolde. Tasarımcılar; Ok üzerinde yürüyen orijinal Aslan logosundan 1970’lerin sembolik logolarına kadar ve hatta markanın en yeni konsept otomobili Peugeot e-Legend konsept otomobiline kadar 208 yıllık Peugeot tarihini vurgulayan logoları tekrar değerlendirdiler.

Seçilen malzemeler ve Legend Lifestyle ürünlerinin üretiminde gösterilen özen, Peugeot’nun sınıf atlama stratejisini yansıtıyor ve destekliyor.

Koleksiyondaki yeni ürünler, Peugeot’nun retro ve trend Legend Lifestyle ile Legend 504 koleksiyonlarını genişletiyor. 2018 Paris Otomobil Fuarı’na katılanlar ilk kez sergilenen yeni koleksiyonu yakından görme fırsatı buldular.

Peugeot online mağazasında satışa sunulan koleksiyon ürünlerinin fiyatları 14,90 ile 50 Euro arasında değişiyor.

Model model indirimli otomobil fiyatları (Kasım)

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.