Otomobil zenginliğinde yeni Combo, Hannover’da tanıtılacak

Opel yeni Combo ailesi 19 Eylül’de Hannover’de IAA fuarında dünya prömiyerini gerçekleştirecek. Opel Combolife’in 4.75 metre uzunluğundaki XL versiyonu ilk kez görünecek. Profesyoneller için oluşturulan Combocargo da ilk fotoğrafını verecek. Combo’nun beşinci nesli gelişmiş zengin donanımlarla çıtayı yükseltmeye hazırlanıyor.

PSA Grup Kıdemli Başkan Yardımcısı Philippe Narbeburu, basın toplantısında kardeş modeller Citroën Berlingo ve Peugeot Partner/Rifteri de tanıtacak. Opel Combolife 4.40 metre uzunluğunda, XL versiyonu ise 4.75 m uzunluğunda. Combolife 2693 litre bagaj ya da beş veya yedi koltuklu olarak kullanılabiliyor. Panel van versiyonu 2 Euro palet alabiliyor, 4.4 metreküp kargo alanında maksimum 1.000 kg yük taşıyabiliyor.

Otomobil teknolojileri

Combo, binek araç standartlarına göre geliştirildiğinden, segmentte en yüksek teknoloji seviyesini sunuyor. Otomatik Cruise Control, Otomatik Acil Frenleme, İleri Çarpışma Uyarısı, Sürücü Yorgunluk Uyarısı; Yan Kör Nokta Uyarısı ve baş üstü ekran gibi otomobillerden alınan teknolojiler dikkat çekici. Buna ek olarak, beş modlu adaptif IntelliGrip çekiş kontrol sistemi, sürücünün çamurlu, kumlu ve hatta karlı yüzeylerle uğraşmak zorunda kalmadan Combo’yu her zaman sağlam bir yol tutuşuyla kullanmasını sağlıyor. Yeni sensör tabanlı Flank Guard ise Combo’yu pahalı onarım gerektriecek çiziklerden koruyor. Combocargo da isteğe bağlı arka görüş kamerası ve yolcu tarafı aynada bulunan kamera kör noktadaki riskleri azaltıyor.

Yeni Combo ayrıca ısıtmalı ön koltuklar, ısıtmalı direksiyon simidi ile yüksek konfor sunuyor. İsteğe bağlı çift bölgeli klima kontrol sistemi, sıcak günlerde serin bir iç mekan oluşturuyor. Combolife ve Combocargo Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu 8 inç renkli dokunmatik ekrana sahip.

Kaputun altında, hepsi de Euro 6d-TEMP emisyon standardını karşılayan motorlar var; ilk kez Combo’da bulunan, sekiz ileri otomatik vitesli 130 hp 1.5 litre dizel motor yer alıyor.

http://otoajanda.com/eylul-kampanyalari-basladi-dacia-ve-renault/3/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.