Paylaşımlı scooter dönemi Hollandalı şirketle İstanbul’da başlayacak

paylaşımlı scooter

Şehir içi ulaşım sorunlarına çözüm olan ve pandemi nedeniyle bireyselliğin önem taşıdığı bu dönemde, hem çevre dostu hem de pratik araçlar ön plana çıkıyor. Satın alınabilen ya da ortak olarak kullanılabilen alternatif taşıma araçları, ulaşımın da bir adım ötesine geçerek hayatımızın neredeyse her alanında yer almaya başladı. Bu girişimlerden birisi olan Hollanda merkezli mobilite şirketi GO Sharing, paylaşımlı scooter ile İstanbul’da faaliyet göstermeye hazırlanıyor.

8.000’den fazla elektrikli mopedi ile 30 Avrupa şehrinde faaliyet gösteren Hollanda merkezli paylaşımlı mobilite girişimi GO Sharing, İstanbul’da da faaliyet göstermeye hazırlanıyor. GO Sharing’in yeşil renkli mopedleri, Hollanda, Avusturya, Belçika ve Almanya’dan sonra rotayı Türkiye’ye çevirdi.

Çevre dostu elektrikli mobilite çözümleri ile şehir içi mobiliteyi öne çıkaran GO Sharing; saatte 45 kilometre hıza çıkabilen e-mopedleri ile global genişleme planları arasındaki İstanbul’un trafik ve park sorununa da alternatif bir çözüm sunmayı amaçlıyor.

Paylaşımlı scooter e-moped uygulaması GO Sharing, şehir içinde saatte maksimum 45 kilometre hızla seyahat etme olanağı sağlıyor. Aynı zamanda, geçerli bir sürücü ehliyetine (M, A veya B sınıfı) sahip olan herkes, kolaylıkla kullanabiliyor.

Paylaşımlı e-mopedler, kayıt ve açılış ücreti olmadan dakikada başına ücretlendirilerek 7/24 kiralanabilecek.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz