Petrol Ofisi, hepsiburada teslimat noktası oldu

Hepsiburada, teslimat modeli Hepsimat ile uygulama alanını genişletiyor. Petrol Ofisi’nin istasyonları, Hepsiburada’nın müşterilerine hizmet sunduğu teslimat noktaları arasına katılıyor.

Hepsiburada ve Petrol Ofisi iş birliğiyle birlikte; e-ticaret sektöründe akaryakıt istasyonları kullanılarak ürün teslimatı ilk kez yapılmaya başlanıyor.

Hepsiburada, 2018 yılında başlattığı, müşterilerinin siparişlerini ev ve işyerleri dışında bir teslimat noktasından teslim alabildiği Hepsimat hizmetinde uygulama alanını genişletiyor.

İlk aşamada İstanbul’da Petrol Ofisi’nin Levent ve Üsküdar’daki istasyonlarında başlayacak olan; uygulama kapsamında Hepsiburada müşterileri siparişlerini; kendilerine uygun gün ve saatte, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 7 gün 24 saat boyunca teslim alabilecek.

Hepsiburada ile Petrol Ofisi arasındaki iş birliğinin, kısa süre içinde İstanbul’a, ardından Türkiye geneline yayılması planlanıyor.

PO CMO’su Beril Alakoç

Hepsiburada Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci “Hepsimat iş ortaklarımızın sayısını artırmayı ve 2020 yılı sonuna kadar da teslimat yapılacak; lokasyonların sayısını 650’ye kadar artırmayı planlıyoruz.

2018 yılı itibariyle farklı teslimat noktalarında hizmet verdiğimiz Hepsimat için Petrol Ofisi ile iş birliğine giderek bir ilke imza attık. E-ticarette ilk kez akaryakıt istasyonları siparişler için teslimat noktası olarak kullanılmaya başlanıyor.” dedi.

Petrol Ofisi CMO’su Beril Alakoç ise “1.800’e ulaşan istasyon sayımızla, lideri olduğumuz Türkiye akaryakıt sektörünün en büyük ve en yaygın istasyon ağına sahibiz.

Petrol Ofisi istasyonları, salt akaryakıtta değil; aynı zamanda alışverişten para transferine kadar müşterilerimizin birçok alandaki ihtiyaçlarının; lidere yakışır ve en ideal şekilde, 7/24 aralıksız karşılandığı birer hizmet noktasıdır.

Hepsiburada iş birliğimiz ile istasyonlarımızda verdiğimiz zengin hizmet çeşitliliğine; önemli bir yenisini daha eklemiş olduk. ” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.