Pirelli’nin kamera arkasında neler yaşandı?

VW-Golf-GTI

Bu yıl 43’üncü baskısı yayınlanacak olan Pirelli Takvimi’nin fotoğraf çekimleri başladı. Bu yıl Amerikalı ünlü moda ve fotoğraf sanatçıcısı Annie Leibovitz tarafından hazırlanan takvimin tarihinde ilk kez sadece güzellikleri ile değil, sanat, müzik, spor ve iş dünyasında başarılarıyla öne çıkan kadınlara da yer verildi.

Pirelli 2016 Takvimi için bu yıl, Ünlü Tenisçi Serena Williams, Sanatçı Yoko Ono, Müzisyen Patti Smith, Holywood Film Yapımcısı Kathleen Kennedy, Dünyanın en Etkili 25 Genç Kadını’ndan biri seçilen Blogger ve yayımcı Tevi Gavinson, ABD’li yazar ve komedyen Amy Schumer, Rus Topmodel Natalia Vodianova, İranlı Sanatçı Sihirin Neshrat’ın da aralarında bulunduğu 13 başarılı kadın kamera karşısına geçti.

Ünlü kadınların boy gösterdiği çekimlerin backstage görüntüleri de oldukça dikkat çekti.

İşte o anlar:

Önceki İçerikGiulia bir başka bahara kaldı
Sonraki İçerikSahibinden satılık
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz