Qashqai’de jant boyu 19 inç oldu

Nissan Qashqai yeni bir versiyona kavuştu. N-Motion Nissan’ın en çok satan modeli için yeni bir versiyon olarak satışa sunuldu. İçte ve dışta yeni premium tasarım öğelerinin yer aldığı bu versiyonda jant ve dolayısıyla lastik boyutları 19 inç oldu.

Qashqai N-Motion, SUV müşterilerine yönelik çekiciliğini artırmak için bir dizi özel ekipmanla yola çıkıyor. Ön ve arka gümüş tampon plakaları, ayna kapakları, tavan rayları ile uyarlamalı LED farlar ilk etapta dikkat çeken ayrıcalıklar. Çağdaş görünüm, 19 inç alaşım jantlarla tamamlanıyor.

Qashqai N-Motion’da koltuklarda özel turuncu alanlar premium spor görünümü güçlendiriyor. Turuncu dikişler vites kolu çevresinde, ön kapı döşemesinde, ön koltuklar arasındaki saklama alanının üstünde devam ediyor. Bagaj ekstra koruma için, tam boyutlu bir astar ile birlikte donatılmış.

Standart olarak entegre edilen gelişmiş araç içi bilgi-eğlence sistemi New Nissan Connect; Nissan Intelligent Mobility teknolojisini kullnaıyor. Ses tanıma, tek satırda arama, arabamı bul ve yazılım güncellemeleri gibi özelliklere sahip; Apple CarPlay ve Android Auto standart olarak yer alıyor.

Qashqai N-Motion, 4WD olanlar hariç tüm Qashqai modellerine kombine edilecek.

Qashqai logosu turuncu dikiş detaylarıyla tamamlanacak şekilde paspaslara bile yansıtılmış.

N-Motion Qashqai modelinde tampon altları da premium algıya destek sağlayacak çizgiye sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.