Renault ve Dacia’dan hurda indirimine ek 5 bin TL daha indirim

Bugün rakamsal değerleri ortaya çıkan HUrda indirimi otomobil satışlarını hareketlendirmeye aday. Şirketler, 10 bin TL’yi bulan ÖTV desteğinin yanına kendi indirimlerini de eklemeye başladılar

İlk açıklama yapan şirket MAİS oldu. Mais, Renault ve Dacia modellerinde hurda araç teşvikinden yararlanacak müşterilerine ek indirim yapacağını açıkladı..

16 yaş ve üzeri herhangi bir marka ve model binek ya da hafif ticari aracını yenilemek isteyen müşteriler faydalanabiliyor. Kampanya 5 bin TL indirdimi kapsıyor ve kendi adlarına yapılacak perakende alımlarında geçerli.

Renault Clio kampanyada hurda indirimine ek 5 bin TL indirimle satın alınabilecek.

Renault ve Dacia, kampanya kapsamında Clio HB, Clio Sport Tourer, Kangoo Multix, Kangoo Express, Sandero, Lodgy, Dokker Combi ve Dokker Van’ın perakende satın alımlarında, anahtar teslim fiyatı üzerinden ek 5.000 TL’lik indirim sağlıyor.

Bu kampanya çerçevesinde hurda teşviki kapsamındaki binek ya da hafif ticari araç, aynı sınıfta olan Renault ya da Dacia araçla yenilenebiliyor.

Müşteriler, hurda teslimine yönelik Hurda Belgesi’ni ibraz ederek ilgili indirimi kullanması halinde, Renault Finans’tan yüzde 1,44 faiz oranı ile kredi kullanma hakkına da sahip.

Önceki İçerikOYDER: “Hurda indirimiyle 50 bin adet araç satılacak”
Sonraki İçerikSon Dakika! TOFAŞ, vergi barışı için başvurdu
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz