Renault’dan konsept robot otomobil

Renault, Alpine ve Dacia markalarıyla 2 Ekim’de kapılarını açmaya hazırlanan Paris Otomobil Fuarı’na yönelik hazırlıklarının ilk ipuçlarını açıkladı. Fransız şirket, mobilite alanında 2018 yılındaki üçlemesinin son adımı olan premium bir robot-otomobil konseptinin dünya prömiyeri için Paris gösterisini bekliyor.

Yeni Kadjar, Paris’te vitrine çıkacak.

Yine yeni Kadjar da Paris Otomobil Fuarı’nda ilk kez gün yüzüne çıkıyor.

Renault markasının 120. yıl dönümü kutlamaları kapsamında müşterilerine göstermek istediği “Kolay Yaşam / Easy Life” konsepti de fuarda kendine bir sergileme alanı bulacak.

Renault’nun yeniden canlandırma kararı alarak, yollara çıkarmaya hazırlandığı Alpine, ilk kez bu fuarda A110 ürün gamının tüm otomobillerini ziyaretçilere sergileyecek.

Dacia da en son yeni otomobillerinin yanı sıra özgün tasarım yarışması ile Paris şovunda yerini alacak.

Renault, fuar açılışı öncesinde 30 farklı koleksiyon modelinden oluşan bir konvoy ile Paris caddelerinde tur atacak.

Type A modelinin öncülüğündeki Renault koleksiyonu, fuar süresince Renault standında ayrıca farklı bir salondaki ‘Efsanevi Yollar’ teması ile otomobil severlerle buluşuyor.

Yeni mobilite çözümlerinin öncü markalarından Renault, fuar ziyaretçilerine Marcel, Renault Mobility ve Renault Rent ile ortaklıklarını ve programlarını tanıtacak.

Renault, 4 Ekim 2018 tarihinden itibaren ise Concorde meydanındaki test merkezinde otomobilseverlere ürün gamında yer alan tüm elektrikli otomobilleri deneme şansı veren yeni bir etkinliğe start verecek.


Alpine’den aile portresi

Tüm otomobil tutkunlarını cezbeden Alpine; A110 Pure, A110 Légende ve A110 GT4’den oluşan tüm A110 ailesini fuar boyunca sergiliyor. Alpine ayrıca, 4 Ekim’den itibaren Efsanevi Yollar sergisinde de birçok modeliyle yerini alıyor.


Dacia hayranlarına

Paris Otomobil Fuarı, yeni Duster ile Avrupa’da en yüksek satış rakamına ulaşan Dacia için modellerini ve Sandero Stepway için düzenlenen tasarım yarışmasını duyurmak için bir fırsat niteliği taşıyor. Dacia markasının fanları da kaçırılmaması gereken bir sürpriz gösteriyle otomobil severlerin karşısına çıkıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.