Renault’nun kompakt SUV’una güncelleme: İşte 2019 Kadjar

2019 model Renault Kadjar ile neler değişiyor? 2015 yılında, kompakt SUV segmentinde pazara giren Renault Kadjar, makyajlanarak 2019 model hazırlığı yaptı. Dört tekerlekten çekiş sistemlerinde ve off-road yeteneklerinde Nissan’ın uzmanlığından yararlanan model, daha çekici ve şık tasarıma kavuştu.
Çünkü, müşteri anketleri, stilin Renault Kadjar’ı satın almanın ana nedeni olduğunu gösteriyor. Yeni Kadjar’ın çizgileri daha zarif, akıcı ve rafine hale getirildi.
Arkada, daha şık bir görünüm için ışıklar artık daha ince; sis, geri vites lambaları tamponun içine yerleştirilmiş.
Tasarımcılar yeni Renault Kadjar’ın ön ve arka uçlarını daha cazip hale getirmek için yeniden tasarladı. Yeni özellikler arasında yeni krom ekler içeren daha geniş bir ızgara bulunuyor.
Yeni Kadjar Renault serisinden C-Shape ışık imzasını taşıyor. LED göstergeler gündüz farlarına entegre edilerek güçlendirildi.
Gösterge panelinin orta kısmı, daha parlak ve hassas teknolojili yeni bir multimedya dokunmatik ekrana sahip. 7 inç ekran R-LINK 2 sistemini ve her iki taraftaki kontrolleri görüntülüyor.
Otomatik klima için yeni kontrol paneli, sıcaklık ve havalandırma ayarları ile daha modern, ergonomik bir tasarıma sahip.
Ön kapı içi artık 1,5 litrelik bir şişe su tutacak kadar büyük. Arkadaki yolculara telefonları, tabletleri, oyun konsollarını vb. şarj etmek için iki USB soket sunuluyor.
Yeni Renault Kadjar’da, R-LINK 2 multimedya sistemi, Android Auto ve Apple CarPlay ile uyumlu bir akıllı telefonu doğrudan ekrana yansıtıyor.
Saten krom çerçeveli merkezi konsoldan havalandırma menfezi, kapı kolları, iç kapı panelleri, elektrikli camlar ve kapı aynaları için kontrollere ulaşılabiliyor.
Kadjar, segmentinde 527 litrelik bagaj alanı kapasitesine sahip en iddialı modellerden biri. Easy Break arka koltuk değişim yapısı ve ön yolcu koltuğunun yatırılması ile oluşabilecek  2,5 metre uzunluğundaki nesneleri yükleme alanı cazibesini arttırır.
Leave A Reply

Your email address will not be published.