Scania en büyük filo satışını Türkiye’de yaptı

Türkiye otomotiv sektörünün uluslararası çıkışlarından biri de Scania‘dan geldi. Doğuş Otomotiv distribütörlüğünde Türkiye’de hizmet veren Scania, en büyük teslimatlarından birini gerçekleştirerek, marka tarihçesine yüklü bir satış hacmi ekledi. Sağlık Lojistik ile yapılan anlaşma ile 480 adet  500R Super, 20 adet 500S Superfilo teslimatı  gerçekleştirildi.

Teslimat törenine Doğuş Otomotiv İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Başkanı E.Ali Bilaloğlu, Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü Tolga Senyücel, Scania Türkiye Ülke Müdürü Per Stümer, Sağlık Lojistik İcra Kurulu Başkanı Ramis Sağlık ve Adnan Sağlık ile Sağlık Lojistik yönetim kurulu üyeleri, Scania Satış Müdürü Bayazıt Canbulat, Scania Türkiye Pazarlama Müdürü Ömer Madazlıoğlu ve Scania Tuzla Satış ve SSH Müdürü Volkan Kahya katıldı.

3 ay test ettiler

 

Doğuş Otomotiv Scania Genel Müdürü Tolga Senyücel, “Sağlık Lojistik, Super modelimizi yaklaşık 3 ay deneyip yüzde 8’e varan verimliliğini gördükten sonra 500 adetlik yeni siparişlerinde tercih etti. Servis bakım kontratlarıyla beraber anlaşması sağlanan 500 adet araç için, kullanacakları süre boyunca kesintisiz bir satış sonrası hizmeti de sunuyor olacağız.” şeklinde konuştu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.