Sırbistan’a 30 Temsa

Bugüne kadar 15 bine yakın aracı 66 ülkeye ihraç eden Temsa, son olarak Sırbistan’ın en büyük tur operatörlerinden Lasta’ya 30 araç teslim etti. Kısa bir süre önce Sabancı Holding tarafından  İsviçreli yatırım fonu True Value Capital Partners’a satılan Temsa; 900 araçlık filoya sahip Lasta’ya 20 adet LD SB Plus, 4 adet HD12; 5 adet HD13 ve 1 adet Maraton otobüs gönderdi

Teslimat töreninde Türkiye Cumhuriyeti Sırbistan Ticaret Müşaviri Gülçinay Mumcu, Türkiye Cumhuriyeti Sırbistan Büyükelçiliği’ni temsilen müsteşar Ayşe Uzer; Lasta Genel Müdürü Vladan Sekulic, Lasta Yönetim Kurulu Başkanı Sasa Milisevic; ve Temsa Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp yer aldı.

Temsa Satış Genel Müdür Yardımcısı Hakan Koralp, “Bölgenin ticari kapasitesinin barındırdığı fırsatlara inanarak; odağımıza aldığımız ve bir buçuk yılı aşkın süredir çalışmalara devam ettiğimiz bu projeye 30 araçlık teslimat ile start vermiş bulunmaktayız. Lasta ile Sırbistan’da attığımız bu adım, yakın gelecekte tamamlamayı hedeflediğimiz bölgenin önde gelen diğer büyük operatörlerini kapsayan; bir dizi projenin sadece bir başlangıcı. Her biri yarım yüz yılı aşkın geçmişe sahip iki köklü marka olan TEMSA ve Lasta’nın sergilediği bu iş birliğinin Batı Balkanlar’da birçok büyük operatör için örnek olacağına inanıyorum” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.