Skoda Karoq 3 motor seçeneğiyle Türkiye’de

Skoda’nın Kodiaq SUV’undan bir yıl sonra Karoq SUV modeli de Türkiye yollarına çıktı. Yeni Skoda Karoq SUV , 114.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaya başlandı.

Skoda Karoq motor seçenekleri

Karoq, Türkiye’de 115 beygir gücündeki 1.0 lt ve 150 beygir gücündeki 1.5 lt benzin motor seçeneklerinin yanı sıra 115 beygir gücündeki 1.6 lt dizel motor seçenekleri ile satışa çıktı.

Skoda”‘nın yeni SUV modeli Karoq Türkiye’de 115 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Tüm motor seçeneklerinde 7 ileri DSG otomatik vites kutusu kombinasyonu bulunuyor.  Yılın son çeyreğinde ise modelin 4X4 çekiş sistemli ve DSG otomatik şanzıman özellikli 1,5 TSI benzinli motor versiyonu ithal edilmeye başlanacak.

Bunun yanında tüm motor seçeneklerinde start-stop ve fren enerjisi geri kazamın teknolojilerinin de bulunduğunu hatırlatalım. Bu sayede araç daha fazla yakıt tasarrufu vaat ediyor.

Skoda Karoq özellikleri

Markanın yeni oluşturduğu SUV tasarım diline uygun olarak dinamik bir görünüm sunan Karoq, iç mekan genişliği, şehir içinde pratik kullanım sağlayan boyutları, yeni sürüş destek sistemleri, tamamen LED teknolojisine sahip farları ve bir Skoda modelinde ilk kez kullanılan dijital gösterge paneli gibi teknolojileri donanım paketinde bulunduruyor.

Yeni Skoda Karoq kokpiti güncel teknolojilerin toplandığı modern bir görünüme sahip.

521 litrelik bagaj kapasitesi, arka koltukların yatırılmasıyla 1.630 litreye yükseliyor. Opsiyonel olarak sunulan ve üç bağımsız arka koltuktan oluşan “VarioFlex” sistemi, tüm koltukların tamamen çıkarılmasına olanak tanıyor. Böylelikle Karoq, 1.810 litre bagaj hacmine sahip bir araca dönüşüyor.

Skoda’dan yeni bir SUV daha: Karoq

Skoda Karoq piyasaya çıkış fiyatları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.