Skoda’lar hem yeni hem indirimli

Renault-Megane-E-Tech-kaç sattı

 

Son yıllarda Türk tüketicilerle uyum sağlayan ürün ve fiyat poitikasıyla satışlarını artıran Skoda, nisan ayıyla birlikte yeni modellerine sahip olma fırsatlarını çeşitlendirdi.

 

Çek üreticinin en yeni üyesi Rapid Spaceback lansmana özel indirimle showroomlarda yerini alırken, üreticinin başarılı modelleri Yeni Yeti ve Rapid sedan modelleri takas indirimi avantajıyla dikkat çekiyor.

 

Skoda Rapid Spaceback kampanyasi

 

Rapid Spaceback’te Lansmana Özel İndirim

Skoda’nın özellikle gençleri hedefleyerek geliştirdiği yeni Rapid Spaceback modeli Türkiye pazarına girerken lansmana özel 2.500 TL’lik indirimle yollara çıktı.

Nisan ayına özel bu fırsattan yararlanmak isteyenler, 5 farklı güçteki motor ve iki farklı donanım paketi seçeneğiyle Rapid Spaceback’e sahip olabiliyor. 

 

Skoda Yeti'nin son kampanyali fiyati

 

Yeni Yeti ve Rapid için Takas Desteği

Skoda Türkiye'nin nisan ayı kampanyaları Rapid Spaceback ile sınırlı değil. Nisan ayında Skoda'nın başarılı modelleri yeni Yeti ve Rapid sedan modelinde de takas desteği başladı. 1.500 TL değerindeki takas desteğiyle markanın Türkiye için özel olarak geliştirdiği Outdoor donanımla 1.6 TDI motor ile kombine 7 ileri DSG otomatik şanzımanlı Yeti modelini satın almak kolaylaştırıldı.

Yine Rapid Sedan modelini satın almak isteyenler de 1500 TL ttarındaki takas desteğinden yararlanabiliyor. 

 

Tüm modellerde kredi imkanı 

Yüce Auto Skoda, Skoda’nın tüm modellerine 48 aya kadar yüzde 1.16 faizli kredi kullanımını da vadeli alımı tercih edecek müşterilierine teklif ediyor. Avantajlı kredi koşulları Nisan ayı sonuna kadar, sınırla sayıdaki stoklar için geçerli olacak.

 

Önceki İçerikHonda’nı baharda al, sonbaharda ödemeye başla
Sonraki İçerikBrisa’dan lastik değiştirmeye zamanı olmayanlara adreste çözüm
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz