Stellantis için yeni yetenekleri Ayça Furth bulacak

VW-Golf-GTI
Dünyanın en büyük otomotiv gruplarından Stellantis, toplamda 6 bölgesinden biri olan Ortadoğu ve Afrika Bölgesi’nde (MEA) “İnsan Kaynakları Yetenek Yönetimi” stratejisini bir Türke emanet etti. Opel, Peugeot, Citroen ve DS markalarını organizasyonu içerisinde barındıran Stellantis Türkiye‘nin CCO’su Ayça Furth; sürdürdüğü görevlerine ilaveten; MEA Bölgesi insan kaynakları yetenek yönetimi stratejileri sorumluluğuyla görevlendirildi.
Furth, sorumluluk bölgesinde görev alan çalışanların değişen işgücü ve iş yapış
alışkanlıklarına paralel olarak ölçümlenmesi; değerlendirilmesi ve yeniden şekillenmesi süreçlerini yürütecek. Bu kapsamda, bölgenin sürdürülebilir iş gücü stratejisinin oluşturulması da sorumlulukları arasında olacak.
Önceki İçerikYakıt fiyatları: Asgari ücretle kaç litre benzin alınabiliyor? (HZR-2022)
Sonraki İçerikEkonomik market zinciri elektrikli otomobil satacak
Gazeteci, radyo programcısı, TV yorumcusu. 1989 yılında ekonomi gazeteciliğine başladı. 1999 yılında Hürriyet Grubu'nun yayınladığı haftalık Ekonomist Dergisi'nde otomotiv editörü oldu. 2006-2011 yılları arasında Akşam Gazetesi'nde Otovizyon köşesinde otomobil odaklı makaleler yazdı. 2011 yılında Otoajanda.com sitesini kurdu ve halen yayın yönetmeni olarak görev yapıyor. TV yorumculuğu ve radyo programcılığı ise son dönemdeki etkinlikleri arasında öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz