Otomobilde Neler Oluyor, Önce Siz Öğrenin

Subaru Forester e-BOXER sınırlı sayıda “Sport” donanım paketiyle geliyor

2020 yılının başlangıcında Türkiye’de satışa sunulan Subaru Forester e-BOXER, sınırlı sayıda üretilecek olan Sport donanım paketine kavuşuyor.

Yeni Sport versiyonun iç ve dış tasarımında gençlik ve sağlamlık hissi verilmesi amaçlanarak canlı renkli aksesuarlara yer verilmiş. Subaru bunu; “dinamizm ve fonksiyonelliği bir arada sunan ilham verici bir otomobil” olarak tanımlanıyor.

Forester e-BOXER Sport’da ön sis far çerçeveleri, ön ızgara, krom kapı çerçeveleri ve tampon koruyucu kaplamalar üzerindeki krom ve gri renkli detaylar yerine parlak ve mat siyah kaplamalar yer alıyor. Yine siyah renkli 18 inç alüminyum jantlar ve arka tavan spoileri Forester Sport’a sportif bir görünüm kazandırıyor.

Ön, yan ve arka tampon kaplamaları üzerinde e-Xclusive ve e-Xtreme modellerinde yer alan gri renkli koruyucular ve siyah kaplamalar, yerini “red-orange” turuncu tasarımlı şeritlere bırakıyor. Subaru Forester e-BOXER Sport versiyonunun tavan raylarındaki bağlantı noktalarında da turuncu kaplamalara yer verilmiş.

Kabin içindeki koyu gri renkli parçalı deri/kumaş kaplamalar turuncu dikişlerle vurgulanarak öne çıkartılıyor. Ayrıca, Forester Sport’un iç mekanında havalandırma ızgara kapaklarından, orta saklama bölmesine kadar birçok bölümde; dikkat çekici turuncu renkli sportif detay kullanılıyor.

Forester e-Boxer’ın Sport modeli Mild Hybrid 2.0i motor hacminde benzinli hibrit motora sahip. Daha önceden tanıdığımız 150 beygir güç üretebilen motor; ortalama hızlarda 100 km’de 8.1 litre benzin tüketimi sağlıyor.

Parlak ve mat siyah detaylara, turuncu renkli özel aksesuarlara yer verilen Subaru Forester e-BOXER Sport sınırlı sayıda üretilecek. Sınırlı sayıdaki yeni versiyon, Ekim ayının ikinci yarısından itibaren Subaru Showroom’larında yerini alacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.