Yeni Duster için geri sayım: Yeni Dacia Duster sürüş izlenimi

7 yıl önce ilk kez yollara çıktığında sadece Dacia markasıyla 1.4 milyon adet satacağı öngörülüyor muydu bilinmez ama aradan geçen yıllar onu pek ç ok ülkede en çok satılan SUV koltuğuna oturttu. Türkiye’de de çok bayarılı satış rakamları yakaladı. Bu segmentin yıllardır en çok satanı haline gelen Qashqai ile kapıştı. Geçen yıl bir süre onu geride bile bıraktı. Şimdi yeniden liderliğe göz koyarak yeni haliyle hem düz hem otomatik vites seçenekleriyle yollara çıkıyor. 2018 Dacia Duster test sürüşü için Avrupa uluslararası basın test sürüşlerinin organize edildiği Yunanistan’a gittik.

Yeni Duster uluslararası test sürüşleri Yunanistan’da yapıldı.

Mermer çıkarılan bir madenden, Atina-Sounio arasındaki düzgün, trafiksiz yollara kadar bir yok koşulda aracı kullandık. Araziye de girdik, suya-çamura da.

4×4 ile sulu engelleri de aştık.

Geçtiğimiz yılın son ayı içinde Atina yakınlarında Cape Sounio yollarında test ettiğimiz 2018 Dacia Duster ile ilgili ilk gözlemlerimizi derledik. Öncelikle bir günlük test sürüyünde dikkatimizi çeken değişim ve yeniliklerini anlattığımız yeni Dacia Duster modelinin içini ve sürüş izlenemlerini derleyen bir video hazırladık.

Şimdi sizi yeni Dacia Duster ile başbaşa bırakıyoruz.

2018 DACİA DUSTER TEST SÜRÜŞÜ:

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.