Togg, ABD’deki CES Fuarı’na “Dijital Mobilite Bahçesi” ile çıkıyor

Togg, dünyanın en büyük Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023’te “Dijital Mobilite Bahçesi” ile yer alacak.

Yalnızca otomobil üreticisi değil, aynı zamanda teknoloji markası olan Togg, Mobilite kavramının benimsenmesi amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Yerli otomobil üreticisi, “Dijital Mobilite Bahçesi” adını verdiği alan ile ABD’deki ziyaretçilere sürdürülebilir ve bağlantılı bir mobilite geleceğini deneyimletecek.

Togg, CES 2023 Fuarı’nda Dijital Mobilite Bahçesi ile Sahneye Çıkacak

Togg, Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2023’e kullanıcıların görme, koklama, işitme ve dokunma duyularına hitap eden benzersiz bir teknoloji deneyim alanıyla katılacak.

Togg, ABD’nin Las Vegas şehrinde 5-8 Ocak tarihleri arasında düzenlenen CES’e, “Kullanıcıların Mobilite Deneyimini Yeniden Tanımlamak” başlığıyla, hem dijital, hem doğayla iç içe olan bir deneyim alanıyla katılacak.

Geçen yıl dünya marka lansmanını gerçekleştirdiği CES’te, bu yıl, kullanıcıların görme, koklama, işitme ve dokunma duyularına hitap eden bir deneyim alanı tasarlayan Togg; “Dijital Mobilite Bahçesi” adını verdiği 910 metrekarelik alanda sürdürülebilir ve bağlantılı bir mobilite geleceği deneyimini ziyaretçilerle bir araya getirecek.

Togg’un dualite (ikilem) dünyasındaki insan ve teknoloji, sanat ve bilim, akıl ve kalp, birlik ve çokluk gibi kavramların buluştuğu “Dijital Mobilite Bahçesi”, mobilitenin yarından sonrasını dijital sanatla anlatıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.