Togg ile Migros anlaştı, kampüse market, markete şarj noktası girdi

Togg ile Migros, güçlerini birliği için niyet mektubu imzaladıklarını açıkladı. Anlaşmaya göre Togg otomobillerinde Migros mobil uygulaması yer alacak. Uygulama ile Togg marka bir araca Migros siparişleri teslim edilecek. İş birliği kapsamında yeni nesil iş modellerinin geliştirilmesi de önceliklendirilecek.

Togg ile Migros arasındaki anlaşmayı Togg CEO’su Gürcan Karakaş ile Migros İcra Başkanı Özgür Tort imzaladı.

Migros marketlerine Trugo şarj noktası konacak

Migros Ticaret A.Ş. İcra Başkanı Özgür Tort “Togg kullanıcıları, Togg Trumore platformu sayesinde Togg akıllı cihazından istenilen saatte ve belirtilen adrese teslim edilebilecek şekilde Migros siparişlerini verebilecekler. Yol güzergahı üzerindeki en yakın Migros mağazasını bularak, alışverişlerini yapabilecekler. Bunun yanında mağazalarımızın otoparklarında Trugo şarj noktaları oluşturmak üzere çalışmalarımız devam ediyor. Togg kullanıcıları, bu hizmetimizden de faydalanabilecek ve Migros’ta alışverişlerini yaparken elektrikli araçlarını kapıda şarj ederek, zaman tasarrufu sağlayacaklar. Ayrıca Togg Teknoloji Kampüsü içerisinde yer alacak satış mağazamızda 3.500’den fazla ürün çeşidini kampüs çalışanlarına zamandan tasarruf sağlayan yenilikçi bir alışveriş deneyimi ile sunacağız.” dedi.

Önceki İçerikDoğuş Otomotiv yine Şekerpınar’da ama adres değişiyor
Sonraki İçerikFord Puma ST 200 ps’lik ST versiyon ilk kez Türkiye’de
Otoajanda.com haber merkezi, konusunda çok deneyimli ve uzman bir ekip tarafından yönetiliyor. Tüm haberler bu ekibin tecrübeli üyelerince edite edilerek, yayınlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz